شبکه های کامپیوتری

خدمات شبکه

خدمات شبکه راه اندازی زیرساخت شبکه از کابل کشی شبکه اولیه، پیاده سازی مراکز داده و اتاق سرور ها، فیبر های نوری و نصب دیگر تجهیزات سخت افزاری شبکه، تا نصب سرور، سرویس های تحت شبکه، راهکار های ارتباطی و نصب کامپیوترها و بعد از آن پشتیبانی شبکه را شامل می شود.

شبکه های کامپیوتری

دورکاری

امروزه با گسترش بسترهایی که برقراری ارتباط بین افراد را آسان می‌کند، نوع جدیدی از مشاغل تحت عنوان دورکاری شکل گرفته است. اصلی ترین نیاز برای به کار گرفتن روش های دورکاری، داشتن بستر فناوری اطلاعات مورد نیاز برای این منظور است. در کاوش پردازش ابزارهای متعددی برای دورکاری وجود دارد که امکان انجام این نوع همکاری بین کارفرما و فرد دورکار را به بهترین نحو فراهم می‌کند.

سامانه دور کاری آوید

«دورکاد» به صاحبان کسب و کار و مدیران فناوری اطلاعات این امکان را می‌دهد تا فارغ از دغدغه‌های امنیتی، استفاده از سرویس‌های سازمانی را از هر مکان و در هر زمان، بر بستری امن، برای کارکنان و همکاران خود فراهم کنند.

سامانه «دورکاد» (سامانه دورکاری آوید) به منظور پاسخ به نیاز رو به رشد سازمان‌ها و شرکت‌ها در راستای ایجاد زیرساخت دورکاری توسعه یافته است.

سامانه «دورکاد» بر بستر میزکار مجازی PVM که دارای تاییدیه امنیتی افتا می‌باشد، توسعه یافته است.

سامانه دور کاری بر بستر Vmware

سامانه دور کاری بر بستر Vmware

یکی از پلتفرم هایی که دورکاری را به نحو احسنت ارائه می دهد و سالهاست که در این زمینه کار میکند پلتفرم Horizon شرکت VMware می باشد.  با توجه به مهارت این ابزار در ارائه دورکاری ، سازمان ها می توانند بر روی هم لپ تاپ و هم موبایل و هم تبلت از دسکتاپ و نرم افزار های خود را استفاده کنند.

Citrix

سیتریکس، یک شرکت نرم افزاری چند ملیتی آمریکایی است که مجازی سازی سرورها، نرم افزارها، دسکتاپ و شبکه، سرویس SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) و تکنولوژی‌های رایانش ابری (Cloud Computing) را ارائه می کند. سیتریکس نرم‌افزارهایی تولید می‌کند که به هر کسب و کاری اجازه می‌دهد که کمک کند پرسنل با حداقل امکانات بتوانند  به صورت ریموت  با هم همکاری کنند.

شبکه های کامپیوتری

تجهیزات و خدمات زیرساخت(پسیو) و مراکز داده

خدمات پسیو شبکه به آن دسته از خدماتی در شبکه ها اطلاق میشود که به نصب و راه اندازی فیزیکی تجهیزات شبکه مانند رک، کیستون، کابل، سوکت، پچ پنل و ... اشاره میکند. به عبارت دیگر تجهیزات پسیو یا Passive به آن دسته از تجهیزاتی در شبکه اشاره دارد که هیچ عمل مدیریتی روی آنها انجام نمیشود و فقط نقش زیرساختی جهت انتقال و عبور دیتا را به عهده دارند. راه اندازی اتاق سرور و مرکز داده و برقراری انواع ارتباطات زیرساختی در این دسته قرار می گیرند.

شبکه های کامپیوتری

سیستم های ذخیره سازی و پشتیبان گیری از اطلاعات

پر اهمیت ترین بخش هر سازمانی، پرسنل، اطلاعات ‌و سيستم ‌هاي آن سازمان مي‌باشد. همواره حفاظت از اطلاعات و سيستم‌ها به دليل رشد روز افزون آنها در سازمان و پيچيدگي خاص خود سخت و طاقت فرسا است. قابل ذکر است يكي هزاران مشكل اساسي و ريسك‌هاي بزرگي كه سازمانها با آن مواجه هستند خطرات ناشي از انهدام داده ها مي‌باشد. براي اين منظور هر سازمان نياز به روشها و استانداردهايي دارد تا بتواند در زمان از بين رفتن اطلاعات در حداقل زمان ممكن آن را بازيابي كرده و سازمان را در مسیر عادي خود قرار دهد. در راستای تهیه Backup از اطلاعات سرور و شبکه برخي تكنولوژي‌ها در اين زمينه مي‌توانند در حداقل زمان اطلاعات از بين رفته را بازيابي كنند و لیکن هزينه ناشي از پياده‌سازي و نگهداري آنها مقرون به صرفه نمی باشد. مشخصات بهترین سيستم پشتیبان گیری داده ها : سيستم‌ها و تكنولوژي‌هاي مختلفي براي تهیه نسخه پشتيبان و بازيابي اطلاعات در شبكه وجود دارد كه هر كدام بنا بر خصايص و ويژگي‌ هايي كه دارند كيفيت و هزينه خاص خود را دارند.

شبکه های کامپیوتری

راهکار پشتیبان گیری آوید

Retrospect

Retrospect یک شرکت StorCentric است. Retrospect Backup از سال 1989 از شرکت‌ها در مقابل بدافزار‌ها محافظت میکند. این نرم افزار محافظت کامل از داده‌ها را در سرور و حفاظت از endpoint ها برای سیستم‌های فیزیکی و مجازی ارائه میدهد، که شامل زیرساخت‌های on-prem و cloud میشود. سازمان‌ها میتوانند برای محافظت از کل زیرساخت رایانه خود، سیاست‍‌های set-and-forget data protection را با این نرم افزار اجرایی کنند.

Veeam Backup

نرم افزار کامل در زمینه پشتیبان گیری از ماشین های مجازی بوده که موجب اطمینان حاصل نمودن از دسترسی دائمی به اطلاعات می گردد. استفاده از برنامه Veeam Backup موجب تضمین بازیابی سریع ، کارآمد و مطمئن داده ها و اپلیکیشن های مجازی سازی شده می شود. از طرفی نرم افزار Veeam از ترکیب قابلیت های پشتیبان گیری و تکثیر اطلاعات برای VMware vSphere و Microsoft Hyper-V استفاده می کند.

Carbonite

Carbonite مجموعه‌ای از امکانات به جهت پشتیبان‌گیری، حفاظت از داده‌ها، BC و DR را برای کاربران خود ارائه میدهد. که شامل Carbonite Endpoint، Carbonite Backup for Microsoft 365، Carbonite Server Backup، Carbonite Availability، Carbonite Recover میشود. کربنیت به مشاغل کمک میکند تا هزینه‌های بالا و اثرات مخرب از دست رفتن داده‌ها و زمان خرابی (downtime) را کاهش داده یا از بین ببرند و از حفاظت همه جانبه‌ای برای انواع داده‌های تجاری برخوردار شوند.

Acronis

بسته Acronis Cyber Protect Cloud، بسته Acronis Advanced Backup به شما امکان می دهد قابلیت های پشتیبان گیری ابر و سرور را برای محافظت از داده های خود افزایش دهید. موجود در مدلهای مجوز مبتنی بر مصرف یا برای هر حجم کار ، می توانید از دست دادن داده ها را در زیرساخت ها و حجم کار خود به حداقل برسانید.

شبکه های کامپیوتری

راه اندازی و پشتیبانی سرورها و سرویس های شبکه

شبکه های کامپیوتری

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری شامل مجموعه ای از فعالیت ها در جهت حفظ، نگهداری و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری می شود.این مشکلات ممکن است به طور کلی در سطح نرم افزار شبکه مانند نرم افزارهای کلاینت و سرور، سرویس های شبکه و همچنین سیستم عامل روی دهد و یا ممکن است در سطح سخت افزار شبکه مانند کابل کشی، رک،کیستون، پچ پنل و … به وجود آید.

شبکه های کامپیوتری

انجام خدمات و سرویس های اکتیو

راه اندازی انواع سرویس های شبکه در بخش اکتیو جهت ارایه بهترین و پایدارترین خدمات انجام می شود. برخی از سرویس ها به شرح زیر است:

DNS SERVER

سرویسی است که در شبکه وظیفه تبدیل DNS Name به IP را بر عهده دارد. DNS هایی که در یک دامین قرار می گیرند مسئولیت نام گذاری و مدیریت نام گذاری در آن دامین را بر عهده دارند. سرویس DNS در فضای اینترنت نقشی پر رنگی را ایفا می نماید، به طوری که اگر این سرویس در اینترنت غیر فعال شود باعث از کار افتادن اینترنت می گردد. در این زمان شما هر نامی را در قسمت آدرس مرورگر خود وارد کنید به نتیجه ای نخواهید رسید و فقط در صورتی که آدرس آن سایت را به صورت IP وارد کنید به صفحه مورد نظر دسترسی پیدا خواهید کرد.

DHCP Server

سروری است که از طریق آن می توانیم به صورت اتوماتیک به کامپیوتر ها، IP و تنظیمات مختلف دیگر مانند آدرس Router، DNS و… را داد. زمانی که تعداد کامپیوتر هایی که در شبکه کار می کنند زیاد بشود از این سرویس استفاده می کنند و امکان دادن IP روی آن ها به صورت دستی ممکن است.

IIS

یکی دیگر از انواع سرویس های تحت شبکه، IIS است. با نصب این سرویس بر روی کامپیوتر، می توان یک Web Server ایجاد نمود. این سرویس هم روی نسخه های کلاینت و هم روی نسخه های سرور قابل نصب می باشد، که هر یک محدودیت های خاص خود را دارند.

Active Directory

با نصب این سرویس روی یکی از نسخه های سرور به جز نسخه وب می توان ماهیت شبکه را از Workgroup به domain تبدیل نمود. با نصب کردن این سرویس روی نسخه سرور، کامپیوتر فوق تبدیل به domain controller می گردد و همه مدیریت شبکه روی این کامپیوتر انجام می شود.

Application Server

نوع دیگری از سرویس های تحت شبکه Application Server می باشد.

بر روی ایت سرور برنامه ای نصب شده است که کاربر با آن کار می کند.

برخی زمان ها در صورتی که برنامه تحت وب داشته باشیم

می توانیم وب سرور را به عنوان یک Application Server در نظر بگیریم.

Web Server

سروری می باشد که با نصب IIS روی یکی از نسخه های مایکروسافتی مفهوم پیدا می کند و کاربران می توانند از طریق پروتکل های HTTP و HTTPS به وب سایت های موجود روی آن متصل شوند.

FTP Server

این سرویس روی نسخه های سرورنصب میشود وامکان ارسال ودریافت اطلاعات در شبکه داخلی را فرآهم می کند.

Telnet

سرویسی است که امکان انجام فرمان هایCommand رابه صورت Remote روی کامپیوتردیگریا روتر به وجود می آورد. Telnet یک پروتکل کاربردی است که در اینترنت یا شبکه محلی برای ایجاد یک مرکز ارتباط متنی تعاملی دو طرفه با استفاده از اتصال ترمینال مجازی استفاده می شود. داده های کاربر با اطلاعات کنترل Telnet در یک اتصال داده 8 بیتی گرا از طریق پروتکل کنترل انتقال (TCP) در یک باند قرار می گیرد.

Host

به کامپیوتری گفته می شود که صفحات وب یا فایل های FTP بر روی آن قرار می گیرند. در واقع هر سایت برای راه اندازی نیاز به یک سرویس هاست دارد.

Mail Server

سروری می باشد که داخل شبکه وظیفه ارسال و دریافت و نگه داری ایمیل ها را بر عهده دارد و از طریق آن کاربران با هم دیگر ارتباط برقرار می نمایند.

از جمله معروف ترین نرم افزار های Mail Server می توان به MDeamon و Exchange اشاره نمود.

شبکه های کامپیوتری

اکانتینگ اینترنت

اکانتینگ اینترنت، نرم افزاری است که به کمک آن، مصرف پهنای باند اینترنت کنترل شده و با استفاده از آن، مدیریت کاربران و گروه‌های کاربری مختلف، اعمال محدودیت مصرف پهنای باند و دریافت گزارشات تخصصی از عملکرد کاربران اینترنت، به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. کاوش پردازش ابزار ها و سیستم های متعددی برای شرکت ها با سایزها و نیازهای متفاوت در حوزه اکانتینگ ارایه می دهد.

شبکه های کامپیوتری

پیاده سازی و پشتیبانی شبکه پسیو

خدمات پسیو شبکه یکی از مهم‌ترین بخش‌های نصب و راه اندازی شبکه می‌باشد که به خدمات مرتبط با زیرساخت شبکه اتلاق می‌گردد. پسیو (Passive) در لغت به معنی غیرفعال می‌باشد. تجهیزات پسیو شبکه و خدمات پسیو شبکه‌های کامپیوتری هیچ‌گونه فعالیتی بر روی سیگنال و یا دیتای در حال گذر در شبکه انجام نمی‌دهند. در نتیجه این خدمات فقط به خدمات نصب و پیاده‌سازی زیرساخت شبکه، نصب و راه‌اندازی تجهیزات شبکه و سرور، خدمات کابل کشی شبکه و ترانکینگ بصورت ساختار یافته، نصب و راه‌اندازی تلفن سانترال، برق و UPS گفته می‌شود و وارد مرحله پیکربندی نمی‌گردد.

درخواست پیش فاکتور

نام و نام خانوادگی(Required)

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات خود را متعهد به مدیریت هزینه ، زمان و اثر بخشی فناوری اطلاعات در راستای ایجاد تحول سازمانی مطابق با رویکردهای سازمان شما می داند

w w w . K a v o s h P a r d a z e s h . c o m

کاوش پردازش

این مرکز با گردآوری انواع محصولات و خدمات این حوزه توانسته است بستر گسترده ای را برای ارتباط تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ایجاد کند.
ما در تلاشیم تا با ایجاد این توانمندی ، چالش های پیش روی تولیدکنندگان و ارایه دهندگان خدمات فن آوری اطلاعات در بازارسازی و بازاریابی را مرتفع نموده و از سوی دیگر با برسی دقیق نیاز های مصرف کنندگان ، بهترین محصولات و خدمات موردنیاز آنها را تامین نماییم.

کارگزار فناوری اطلاعات

مسیر کاوش پردازش در گذر زمان ...

1388

از سال 88 در راستای بهسازی ساختار به توسعه ی آموزش های سازمانی و انجام خدمات پشتیبانی شبکه پرداختیم

1384

در سال 1384 با توسعه ی مباحث علمی آموزشی به
"مجتمع آموزشی دانیال"
ارتــقا یافتیـم

فعالیت ها

بزرگترین سمینار های فناوری اطلاعات را با همکاری دانشگاه ها و سازمان های مختلف برگزار کردیم

1379

در سال 1379 برگزاری دوره های مختلف آموزشی مرتبط با کامپیوتر را در قالب
"آموزشگاه کامپیوتر دانیال"
آغــاز کــردیم

.

کارگزاری فناوری اطلاعات کاوش پردازش

در شروع قرن جدید ، کاوش پردازش نویدبخش تغییری متعالی در نحوه ارتباط مصرف کنندگان و تولیدکنندگان خدمات و محصولات حوزه فن آوری اطلاعات می باشد. کاوش پردازش با استفاده از تجربیات اندوخته از سالیان گذشته توانسته است بستر گسترده و امنی ایجاد کند تا نیازهای این جامعه را با بهترین شرایط ممکن پاسخگو باشد. از مهم ترین نکات این مجموعه توجه متقابل به مصرف کنندگان و نیز تولید کنندگان است. کاوش پردازش اولین ارایه دهنده محصولات و خدمات این حوزه در قالب یک کارگزاری با عنوان کارگزار فناوری اطلاعات می باشد.

توسعه

در سال 1399 ساختار کارگزاری فناوری اطلاعات در ردای رسمی کاوش پردازش توانست نقش و معنای واقعی بی طرفی در مشاوره و ارایه خدمات و محصولات حوزه فناوری را ایفا نماید

هم افزایی

با شرکت های همکار در حوزه فناوری اطلاعات هم پیمان شده و در قالب ارایه دهنده یکپارچه راهکارهای فناوری در راستای ارتقاء سرویس دهی گام برداشتیم

گواهینامه ها

محصولات و خدمات

امنیت شبکه

آنتی ویروس، فایروال، امن سازی، تست نفوذ، جداسازی اینترنت از شبکه داخلی، ISMS، SIEM و ...

امنیت شبکه

آنتی ویروس، فایروال، امن سازی، تست نفوذ، جداسازی اینترنت از شبکه داخلی، ISMS، SIEM و ...

امنیت فیزیکی

سیستم های نظارتی، حفاظتی و امنیتی، دوربین مدار بسته، اعلام و اطفای حریق، دزدگیر و ...

امنیت فیزیکی

سیستم های نظارتی، حفاظتی و امنیتی، دوربین مدار بسته، اعلام و اطفای حریق، دزدگیر و ...

شبکه های کامپیوتری

پیاده سازی و پشتیبانی شبکه، مرکز داده، مجازی سازی، دور کاری، زیرساخت، مدیریت سرورها و سرویس ها و ...

شبکه های کامپیوتری

پیاده سازی و پشتیبانی شبکه، مرکز داده، مجازی سازی، دور کاری، زیرساخت، مدیریت سرورها و سرویس ها و ...

ارتباطات

مراکز تلفن تحت شبکه ( VOIP ) ، ارتباطات وایرلس، ارتباطات امن و ...

ارتباطات

مراکز تلفن تحت شبکه ( VOIP ) ، ارتباطات وایرلس، ارتباطات امن و ...

مانیتورینگ

مانیتورینگ شبکه و اتاق سرور ، باتری مانیتورینگ ، مانیتورینگ فیزیکی ، و ...

مانیتورینگ

مانیتورینگ شبکه و اتاق سرور ، باتری مانیتورینگ ، مانیتورینگ فیزیکی ، و ...

تجهیزات سخت افزاری

انواع سرور، یو پی اس، باتری و بانک باتری، رک و تجهیزات اتاق سرور و ...

تجهیزات سخت افزاری

انواع سرور، یو پی اس، باتری و بانک باتری، رک و تجهیزات اتاق سرور و ...

تجارت الکترونیک

زیر ساخت های فروش آنلاین ، باشگاه مشتریان، مدیریت شبکه های اجتماعی و ...

تجارت الکترونیک

زیر ساخت های فروش آنلاین ، باشگاه مشتریان، مدیریت شبکه های اجتماعی و ...

نرم افزار

اتوماسیون اداری ، CRM ، مدیریت کاربران، اکانتینگ ، حضور غیاب و ...

نرم افزار

اتوماسیون اداری ، CRM ، مدیریت کاربران، اکانتینگ ، حضور غیاب و ...

آکادمی کاوش

ارایه مباحث آموزشی فن آوری: شبکه ، امنیت ، مجازی سازی و ...

آکادمی کاوش

ارایه مباحث آموزشی فن آوری: شبکه ، امنیت ، مجازی سازی و ...

سفر مشتری

کاوش پردازش برای کاهش ریسک ، هزینه و زمان صاحبان کسب و کار در طی
چهار مرحله با دقت نظر در راستای تسهیل تصمیم گیری آنها اقدام می کند.

گام پایانی

ارایه محصول و خدمت

در انتها کاوش پردازش محصولات و خدمات انتخاب شده را با تضمین مناسب ترین قیمت ، بهترین پشتیبانی و کامل ترین خدمات ارایه می دهد

گام سوم

بهترین راه حل

پس از برسی نیاز ها و نیز شرایط کاوش پردازش بهترین رویکرد را باتوجه به اولویت ها و استراتژی های کلیدی سازمان به مشتریان پیشنهاد می دهد

گام دوم

امکان سنجی

در گام دوم کارشناسان کاوش پردازش با حضور در محل اجرای پروژه به برسی امکانات و شرایط موجود خواهند پرداخت

گام نخست

ورود مشتری

درگام نخست با تشکیل جلسات مشاوره نسبت به تحلیل نیاز های دقیق مشتری اقدام می گردد

برخی از مشتریان ما

کاوش پردازش مفتخر است که با ارایه کامل ترین سبد محصولات و خدمات در حوزه
فناوری اطلاعات توانسته است پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از صاحبان کسب و کار باشد.

بانک‌ها،سازمان‌های دولتی،شهرداری‌ها

سازمان های دولتی ، بانک ها ، موسسات مالی و اعتباری و شهرداری ها با هدف افزایش امنیت و کاهش مخاطرات در سازمان خود از خدمات کاوش پردازش استفاده می نمایند.

بانک‌ها،سازمان‌های دولتی،شهرداری‌ها

سازمان های دولتی ، بانک ها ، موسسات مالی و اعتباری و شهرداری ها با هدف افزایش امنیت و کاهش مخاطرات در سازمان خود از خدمات کاوش پردازش استفاده می نمایند.

شرکت های خصوصی

بسیاری از شرکت های خصوصی، از خدمات و محصولات کاوش پردازش برای کاهش هزینه ها و تسریع در انجام پروژه ها استفاده می کنند.

شرکت های خصوصی

بسیاری از شرکت های خصوصی، از خدمات و محصولات کاوش پردازش برای کاهش هزینه ها و تسریع در انجام پروژه ها استفاده می کنند.

استارت آپ ها

با توجه به محدودیت های سرمایه ای، استارت آپ ها با هدف اولویت بندی هزینه ها و پیشگیری از دوباره کاری ها با کاوش پردازش همکاری می نمایند.

استارت آپ ها

با توجه به محدودیت های سرمایه ای، استارت آپ ها با هدف اولویت بندی هزینه ها و پیشگیری از دوباره کاری ها با کاوش پردازش همکاری می نمایند.

کسب و کارهای آنلاین

کسب و کار های آنلاین بسیاری با اعتماد به کاوش پردازش توانسته اند در استفاده از راهکارهای بهینه ی این حوزه موفق تر عمل نمایند.

کسب و کارهای آنلاین

کسب و کار های آنلاین بسیاری با اعتماد به کاوش پردازش توانسته اند در استفاده از راهکارهای بهینه ی این حوزه موفق تر عمل نمایند.

کارگزاری فناوری اطلاعات

بخشی از زنجیره تامین

کاوش پردازش ارایه دهنده کاملترین سبد از معتبر ترین ارایه دهندگان محصولات و خدمات فناوری اطلاعات می باشد

کارگزاری فناوری اطلاعات

برخی از مشتریان

کاوش پردازش مفتخر است با ارایه سبد محصولی کامل و گسترده توانسته به بهترین شکل نیاز های کاربران فناوری را پاسخگو باشد

فضای مجازی

جهت دریافت جدید ترین اطلاعات ، جشنواره های فروش ، آخرین اخبار و مشاهده رویداد ها صفحات ما را در فضای مجازی دنبال نمایید

KPPluse@

صفحه رسمی معرفی محصولات و خدمات شرکت کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

CamCity.ir@

صفحه رسمی دپارتمان سیستم های نظارتی و امنیتی فیزیکی کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

KavoshPardazesh@

صفحه رسمی روابط عمومی شرکت کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات در اینستاگرام

در شروع قرن جدید ، کاوش پردازش نویدبخش تغییری متعالی در نحوه ارتباط مصرف کنندگان و تولیدکنندگان خدمات و محصولات حوزه فن آوری اطلاعات می باشد. کاوش پردازش با استفاده از تجربیات اندوخته از سالیان گذشته توانسته است بستر گسترده و امنی ایجاد کند تا نیازهای این جامعه را با بهترین شرایط ممکن پاسخگو باشد. از مهم ترین نکات این مجموعه توجه متقابل به مصرف کنندگان و نیز تولید کنندگان است. کاوش پردازش اولین ارایه دهنده محصولات و خدمات این حوزه در قالب یک کارگزاری با عنوان راهبری یکپارچه فناوری کاوش پردازش می باشد.

پل های ارتباطی

تلفن تماس

تلفن همراه

Email

Info@kavoshpardazesh.ir

آدرس: یزد ، میدان اطلسی، کوچه جیحون، ساختمان آرامیس، طبقه ۳ ،واحد ۶

آدرس: یزد ، میدان اطلسی، کوچه جیحون، ساختمان آرامیس، طبقه ۳ ،واحد ۶

تلفن همراه

Email

Info@kavoshpardazesh.ir

درخواست مشاوره

مشخصات فردی(Required)
شبکه های کامپیوتری

خدمات شبکه

خدمات شبکه راه اندازی زیرساخت شبکه از کابل کشی شبکه اولیه، پیاده سازی مراکز داده و اتاق سرور ها، فیبر های نوری و نصب دیگر تجهیزات سخت افزاری شبکه، تا نصب سرور، سرویس های تحت شبکه، راهکار های ارتباطی و نصب کامپیوترها و بعد از آن پشتیبانی شبکه را شامل می شود.

شبکه های کامپیوتری

دورکاری

امروزه با گسترش بسترهایی که برقراری ارتباط بین افراد را آسان می‌کند، نوع جدیدی از مشاغل تحت عنوان دورکاری شکل گرفته است. اصلی ترین نیاز برای به کار گرفتن روش های دورکاری، داشتن بستر فناوری اطلاعات مورد نیاز برای این منظور است. در کاوش پردازش ابزارهای متعددی برای دورکاری وجود دارد که امکان انجام این نوع همکاری بین کارفرما و فرد دورکار را به بهترین نحو فراهم می‌کند.

سامانه دور کاری آوید

«دورکاد» به صاحبان کسب و کار و مدیران فناوری اطلاعات این امکان را می‌دهد تا فارغ از دغدغه‌های امنیتی، استفاده از سرویس‌های سازمانی را از هر مکان و در هر زمان، بر بستری امن، برای کارکنان و همکاران خود فراهم کنند.

سامانه «دورکاد» (سامانه دورکاری آوید) به منظور پاسخ به نیاز رو به رشد سازمان‌ها و شرکت‌ها در راستای ایجاد زیرساخت دورکاری توسعه یافته است.

سامانه «دورکاد» بر بستر میزکار مجازی PVM که دارای تاییدیه امنیتی افتا می‌باشد، توسعه یافته است.

سامانه دور کاری بر بستر Vmware

سامانه دور کاری بر بستر Vmware

یکی از پلتفرم هایی که دورکاری را به نحو احسنت ارائه می دهد و سالهاست که در این زمینه کار میکند پلتفرم Horizon شرکت VMware می باشد.  با توجه به مهارت این ابزار در ارائه دورکاری ، سازمان ها می توانند بر روی هم لپ تاپ و هم موبایل و هم تبلت از دسکتاپ و نرم افزار های خود را استفاده کنند.

Citrix

سیتریکس، یک شرکت نرم افزاری چند ملیتی آمریکایی است که مجازی سازی سرورها، نرم افزارها، دسکتاپ و شبکه، سرویس SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) و تکنولوژی‌های رایانش ابری (Cloud Computing) را ارائه می کند. سیتریکس نرم‌افزارهایی تولید می‌کند که به هر کسب و کاری اجازه می‌دهد که کمک کند پرسنل با حداقل امکانات بتوانند  به صورت ریموت  با هم همکاری کنند.

شبکه های کامپیوتری

تجهیزات و خدمات زیرساخت(پسیو) و مراکز داده

خدمات پسیو شبکه به آن دسته از خدماتی در شبکه ها اطلاق میشود که به نصب و راه اندازی فیزیکی تجهیزات شبکه مانند رک، کیستون، کابل، سوکت، پچ پنل و ... اشاره میکند. به عبارت دیگر تجهیزات پسیو یا Passive به آن دسته از تجهیزاتی در شبکه اشاره دارد که هیچ عمل مدیریتی روی آنها انجام نمیشود و فقط نقش زیرساختی جهت انتقال و عبور دیتا را به عهده دارند. راه اندازی اتاق سرور و مرکز داده و برقراری انواع ارتباطات زیرساختی در این دسته قرار می گیرند.

شبکه های کامپیوتری

سیستم های ذخیره سازی و پشتیبان گیری از اطلاعات

پر اهمیت ترین بخش هر سازمانی، پرسنل، اطلاعات ‌و سيستم ‌هاي آن سازمان مي‌باشد. همواره حفاظت از اطلاعات و سيستم‌ها به دليل رشد روز افزون آنها در سازمان و پيچيدگي خاص خود سخت و طاقت فرسا است. قابل ذکر است يكي هزاران مشكل اساسي و ريسك‌هاي بزرگي كه سازمانها با آن مواجه هستند خطرات ناشي از انهدام داده ها مي‌باشد. براي اين منظور هر سازمان نياز به روشها و استانداردهايي دارد تا بتواند در زمان از بين رفتن اطلاعات در حداقل زمان ممكن آن را بازيابي كرده و سازمان را در مسیر عادي خود قرار دهد. در راستای تهیه Backup از اطلاعات سرور و شبکه برخي تكنولوژي‌ها در اين زمينه مي‌توانند در حداقل زمان اطلاعات از بين رفته را بازيابي كنند و لیکن هزينه ناشي از پياده‌سازي و نگهداري آنها مقرون به صرفه نمی باشد. مشخصات بهترین سيستم پشتیبان گیری داده ها : سيستم‌ها و تكنولوژي‌هاي مختلفي براي تهیه نسخه پشتيبان و بازيابي اطلاعات در شبكه وجود دارد كه هر كدام بنا بر خصايص و ويژگي‌ هايي كه دارند كيفيت و هزينه خاص خود را دارند.

شبکه های کامپیوتری

راهکار پشتیبان گیری آوید

Retrospect

Retrospect یک شرکت StorCentric است. Retrospect Backup از سال 1989 از شرکت‌ها در مقابل بدافزار‌ها محافظت میکند. این نرم افزار محافظت کامل از داده‌ها را در سرور و حفاظت از endpoint ها برای سیستم‌های فیزیکی و مجازی ارائه میدهد، که شامل زیرساخت‌های on-prem و cloud میشود. سازمان‌ها میتوانند برای محافظت از کل زیرساخت رایانه خود، سیاست‍‌های set-and-forget data protection را با این نرم افزار اجرایی کنند.

Veeam Backup

نرم افزار کامل در زمینه پشتیبان گیری از ماشین های مجازی بوده که موجب اطمینان حاصل نمودن از دسترسی دائمی به اطلاعات می گردد. استفاده از برنامه Veeam Backup موجب تضمین بازیابی سریع ، کارآمد و مطمئن داده ها و اپلیکیشن های مجازی سازی شده می شود. از طرفی نرم افزار Veeam از ترکیب قابلیت های پشتیبان گیری و تکثیر اطلاعات برای VMware vSphere و Microsoft Hyper-V استفاده می کند.

Carbonite

Carbonite مجموعه‌ای از امکانات به جهت پشتیبان‌گیری، حفاظت از داده‌ها، BC و DR را برای کاربران خود ارائه میدهد. که شامل Carbonite Endpoint، Carbonite Backup for Microsoft 365، Carbonite Server Backup، Carbonite Availability، Carbonite Recover میشود. کربنیت به مشاغل کمک میکند تا هزینه‌های بالا و اثرات مخرب از دست رفتن داده‌ها و زمان خرابی (downtime) را کاهش داده یا از بین ببرند و از حفاظت همه جانبه‌ای برای انواع داده‌های تجاری برخوردار شوند.

Acronis

بسته Acronis Cyber Protect Cloud، بسته Acronis Advanced Backup به شما امکان می دهد قابلیت های پشتیبان گیری ابر و سرور را برای محافظت از داده های خود افزایش دهید. موجود در مدلهای مجوز مبتنی بر مصرف یا برای هر حجم کار ، می توانید از دست دادن داده ها را در زیرساخت ها و حجم کار خود به حداقل برسانید.

شبکه های کامپیوتری

راه اندازی و پشتیبانی سرورها و سرویس های شبکه

شبکه های کامپیوتری

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری شامل مجموعه ای از فعالیت ها در جهت حفظ، نگهداری و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری می شود.این مشکلات ممکن است به طور کلی در سطح نرم افزار شبکه مانند نرم افزارهای کلاینت و سرور، سرویس های شبکه و همچنین سیستم عامل روی دهد و یا ممکن است در سطح سخت افزار شبکه مانند کابل کشی، رک،کیستون، پچ پنل و … به وجود آید.

شبکه های کامپیوتری

انجام خدمات و سرویس های اکتیو

راه اندازی انواع سرویس های شبکه در بخش اکتیو جهت ارایه بهترین و پایدارترین خدمات انجام می شود. برخی از سرویس ها به شرح زیر است:

DNS SERVER

سرویسی است که در شبکه وظیفه تبدیل DNS Name به IP را بر عهده دارد. DNS هایی که در یک دامین قرار می گیرند مسئولیت نام گذاری و مدیریت نام گذاری در آن دامین را بر عهده دارند. سرویس DNS در فضای اینترنت نقشی پر رنگی را ایفا می نماید، به طوری که اگر این سرویس در اینترنت غیر فعال شود باعث از کار افتادن اینترنت می گردد. در این زمان شما هر نامی را در قسمت آدرس مرورگر خود وارد کنید به نتیجه ای نخواهید رسید و فقط در صورتی که آدرس آن سایت را به صورت IP وارد کنید به صفحه مورد نظر دسترسی پیدا خواهید کرد.

DHCP Server

سروری است که از طریق آن می توانیم به صورت اتوماتیک به کامپیوتر ها، IP و تنظیمات مختلف دیگر مانند آدرس Router، DNS و… را داد. زمانی که تعداد کامپیوتر هایی که در شبکه کار می کنند زیاد بشود از این سرویس استفاده می کنند و امکان دادن IP روی آن ها به صورت دستی ممکن است.

IIS

یکی دیگر از انواع سرویس های تحت شبکه، IIS است. با نصب این سرویس بر روی کامپیوتر، می توان یک Web Server ایجاد نمود. این سرویس هم روی نسخه های کلاینت و هم روی نسخه های سرور قابل نصب می باشد، که هر یک محدودیت های خاص خود را دارند.

Active Directory

با نصب این سرویس روی یکی از نسخه های سرور به جز نسخه وب می توان ماهیت شبکه را از Workgroup به domain تبدیل نمود. با نصب کردن این سرویس روی نسخه سرور، کامپیوتر فوق تبدیل به domain controller می گردد و همه مدیریت شبکه روی این کامپیوتر انجام می شود.

Application Server

نوع دیگری از سرویس های تحت شبکه Application Server می باشد.

بر روی ایت سرور برنامه ای نصب شده است که کاربر با آن کار می کند.

برخی زمان ها در صورتی که برنامه تحت وب داشته باشیم

می توانیم وب سرور را به عنوان یک Application Server در نظر بگیریم.

Web Server

سروری می باشد که با نصب IIS روی یکی از نسخه های مایکروسافتی مفهوم پیدا می کند و کاربران می توانند از طریق پروتکل های HTTP و HTTPS به وب سایت های موجود روی آن متصل شوند.

FTP Server

این سرویس روی نسخه های سرورنصب میشود وامکان ارسال ودریافت اطلاعات در شبکه داخلی را فرآهم می کند.

Telnet

سرویسی است که امکان انجام فرمان هایCommand رابه صورت Remote روی کامپیوتردیگریا روتر به وجود می آورد. Telnet یک پروتکل کاربردی است که در اینترنت یا شبکه محلی برای ایجاد یک مرکز ارتباط متنی تعاملی دو طرفه با استفاده از اتصال ترمینال مجازی استفاده می شود. داده های کاربر با اطلاعات کنترل Telnet در یک اتصال داده 8 بیتی گرا از طریق پروتکل کنترل انتقال (TCP) در یک باند قرار می گیرد.

Host

به کامپیوتری گفته می شود که صفحات وب یا فایل های FTP بر روی آن قرار می گیرند. در واقع هر سایت برای راه اندازی نیاز به یک سرویس هاست دارد.

Mail Server

سروری می باشد که داخل شبکه وظیفه ارسال و دریافت و نگه داری ایمیل ها را بر عهده دارد و از طریق آن کاربران با هم دیگر ارتباط برقرار می نمایند.

از جمله معروف ترین نرم افزار های Mail Server می توان به MDeamon و Exchange اشاره نمود.

شبکه های کامپیوتری

اکانتینگ اینترنت

اکانتینگ اینترنت، نرم افزاری است که به کمک آن، مصرف پهنای باند اینترنت کنترل شده و با استفاده از آن، مدیریت کاربران و گروه‌های کاربری مختلف، اعمال محدودیت مصرف پهنای باند و دریافت گزارشات تخصصی از عملکرد کاربران اینترنت، به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. کاوش پردازش ابزار ها و سیستم های متعددی برای شرکت ها با سایزها و نیازهای متفاوت در حوزه اکانتینگ ارایه می دهد.

شبکه های کامپیوتری

پیاده سازی و پشتیبانی شبکه پسیو

خدمات پسیو شبکه یکی از مهم‌ترین بخش‌های نصب و راه اندازی شبکه می‌باشد که به خدمات مرتبط با زیرساخت شبکه اتلاق می‌گردد. پسیو (Passive) در لغت به معنی غیرفعال می‌باشد. تجهیزات پسیو شبکه و خدمات پسیو شبکه‌های کامپیوتری هیچ‌گونه فعالیتی بر روی سیگنال و یا دیتای در حال گذر در شبکه انجام نمی‌دهند. در نتیجه این خدمات فقط به خدمات نصب و پیاده‌سازی زیرساخت شبکه، نصب و راه‌اندازی تجهیزات شبکه و سرور، خدمات کابل کشی شبکه و ترانکینگ بصورت ساختار یافته، نصب و راه‌اندازی تلفن سانترال، برق و UPS گفته می‌شود و وارد مرحله پیکربندی نمی‌گردد.

درخواست پیش فاکتور

نام و نام خانوادگی(Required)

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات خود را متعهد به مدیریت هزینه ، زمان و اثر بخشی فناوری اطلاعات در راستای ایجاد تحول سازمانی مطابق با رویکردهای سازمان شما می داند

w w w . K a v o s h P a r d a z e s h . c o m

کاوش پردازش

این مرکز با گردآوری انواع محصولات و خدمات این حوزه توانسته است بستر گسترده ای را برای ارتباط تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ایجاد کند.
ما در تلاشیم تا با ایجاد این توانمندی ، چالش های پیش روی تولیدکنندگان و ارایه دهندگان خدمات فن آوری اطلاعات در بازارسازی و بازاریابی را مرتفع نموده و از سوی دیگر با برسی دقیق نیاز های مصرف کنندگان ، بهترین محصولات و خدمات موردنیاز آنها را تامین نماییم.

کارگزار فناوری اطلاعات

مسیر کاوش پردازش در گذر زمان ...

1388

از سال 88 در راستای بهسازی ساختار به توسعه ی آموزش های سازمانی و انجام خدمات پشتیبانی شبکه پرداختیم

1384

در سال 1384 با توسعه ی مباحث علمی آموزشی به
"مجتمع آموزشی دانیال"
ارتــقا یافتیـم

فعالیت ها

بزرگترین سمینار های فناوری اطلاعات را با همکاری دانشگاه ها و سازمان های مختلف برگزار کردیم

1379

در سال 1379 برگزاری دوره های مختلف آموزشی مرتبط با کامپیوتر را در قالب
"آموزشگاه کامپیوتر دانیال"
آغــاز کــردیم

.

کارگزاری فناوری اطلاعات کاوش پردازش

در شروع قرن جدید ، کاوش پردازش نویدبخش تغییری متعالی در نحوه ارتباط مصرف کنندگان و تولیدکنندگان خدمات و محصولات حوزه فن آوری اطلاعات می باشد. کاوش پردازش با استفاده از تجربیات اندوخته از سالیان گذشته توانسته است بستر گسترده و امنی ایجاد کند تا نیازهای این جامعه را با بهترین شرایط ممکن پاسخگو باشد. از مهم ترین نکات این مجموعه توجه متقابل به مصرف کنندگان و نیز تولید کنندگان است. کاوش پردازش اولین ارایه دهنده محصولات و خدمات این حوزه در قالب یک کارگزاری با عنوان کارگزار فناوری اطلاعات می باشد.

توسعه

در سال 1399 ساختار کارگزاری فناوری اطلاعات در ردای رسمی کاوش پردازش توانست نقش و معنای واقعی بی طرفی در مشاوره و ارایه خدمات و محصولات حوزه فناوری را ایفا نماید

هم افزایی

با شرکت های همکار در حوزه فناوری اطلاعات هم پیمان شده و در قالب ارایه دهنده یکپارچه راهکارهای فناوری در راستای ارتقاء سرویس دهی گام برداشتیم

گواهینامه ها

محصولات و خدمات

امنیت شبکه

آنتی ویروس، فایروال، امن سازی، تست نفوذ، جداسازی اینترنت از شبکه داخلی، ISMS، SIEM و ...

امنیت شبکه

آنتی ویروس، فایروال، امن سازی، تست نفوذ، جداسازی اینترنت از شبکه داخلی، ISMS، SIEM و ...

امنیت فیزیکی

سیستم های نظارتی، حفاظتی و امنیتی، دوربین مدار بسته، اعلام و اطفای حریق، دزدگیر و ...

امنیت فیزیکی

سیستم های نظارتی، حفاظتی و امنیتی، دوربین مدار بسته، اعلام و اطفای حریق، دزدگیر و ...

شبکه های کامپیوتری

پیاده سازی و پشتیبانی شبکه، مرکز داده، مجازی سازی، دور کاری، زیرساخت، مدیریت سرورها و سرویس ها و ...

شبکه های کامپیوتری

پیاده سازی و پشتیبانی شبکه، مرکز داده، مجازی سازی، دور کاری، زیرساخت، مدیریت سرورها و سرویس ها و ...

ارتباطات

مراکز تلفن تحت شبکه ( VOIP ) ، ارتباطات وایرلس، ارتباطات امن و ...

ارتباطات

مراکز تلفن تحت شبکه ( VOIP ) ، ارتباطات وایرلس، ارتباطات امن و ...

مانیتورینگ

مانیتورینگ شبکه و اتاق سرور ، باتری مانیتورینگ ، مانیتورینگ فیزیکی ، و ...

مانیتورینگ

مانیتورینگ شبکه و اتاق سرور ، باتری مانیتورینگ ، مانیتورینگ فیزیکی ، و ...

تجهیزات سخت افزاری

انواع سرور، یو پی اس، باتری و بانک باتری، رک و تجهیزات اتاق سرور و ...

تجهیزات سخت افزاری

انواع سرور، یو پی اس، باتری و بانک باتری، رک و تجهیزات اتاق سرور و ...

تجارت الکترونیک

زیر ساخت های فروش آنلاین ، باشگاه مشتریان، مدیریت شبکه های اجتماعی و ...

تجارت الکترونیک

زیر ساخت های فروش آنلاین ، باشگاه مشتریان، مدیریت شبکه های اجتماعی و ...

نرم افزار

اتوماسیون اداری ، CRM ، مدیریت کاربران، اکانتینگ ، حضور غیاب و ...

نرم افزار

اتوماسیون اداری ، CRM ، مدیریت کاربران، اکانتینگ ، حضور غیاب و ...

آکادمی کاوش

ارایه مباحث آموزشی فن آوری: شبکه ، امنیت ، مجازی سازی و ...

آکادمی کاوش

ارایه مباحث آموزشی فن آوری: شبکه ، امنیت ، مجازی سازی و ...

سفر مشتری

کاوش پردازش برای کاهش ریسک ، هزینه و زمان صاحبان کسب و کار در طی
چهار مرحله با دقت نظر در راستای تسهیل تصمیم گیری آنها اقدام می کند.

گام پایانی

ارایه محصول و خدمت

در انتها کاوش پردازش محصولات و خدمات انتخاب شده را با تضمین مناسب ترین قیمت ، بهترین پشتیبانی و کامل ترین خدمات ارایه می دهد

گام سوم

بهترین راه حل

پس از برسی نیاز ها و نیز شرایط کاوش پردازش بهترین رویکرد را باتوجه به اولویت ها و استراتژی های کلیدی سازمان به مشتریان پیشنهاد می دهد

گام دوم

امکان سنجی

در گام دوم کارشناسان کاوش پردازش با حضور در محل اجرای پروژه به برسی امکانات و شرایط موجود خواهند پرداخت

گام نخست

ورود مشتری

درگام نخست با تشکیل جلسات مشاوره نسبت به تحلیل نیاز های دقیق مشتری اقدام می گردد

برخی از مشتریان ما

کاوش پردازش مفتخر است که با ارایه کامل ترین سبد محصولات و خدمات در حوزه
فناوری اطلاعات توانسته است پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از صاحبان کسب و کار باشد.

بانک‌ها،سازمان‌های دولتی،شهرداری‌ها

سازمان های دولتی ، بانک ها ، موسسات مالی و اعتباری و شهرداری ها با هدف افزایش امنیت و کاهش مخاطرات در سازمان خود از خدمات کاوش پردازش استفاده می نمایند.

بانک‌ها،سازمان‌های دولتی،شهرداری‌ها

سازمان های دولتی ، بانک ها ، موسسات مالی و اعتباری و شهرداری ها با هدف افزایش امنیت و کاهش مخاطرات در سازمان خود از خدمات کاوش پردازش استفاده می نمایند.

شرکت های خصوصی

بسیاری از شرکت های خصوصی، از خدمات و محصولات کاوش پردازش برای کاهش هزینه ها و تسریع در انجام پروژه ها استفاده می کنند.

شرکت های خصوصی

بسیاری از شرکت های خصوصی، از خدمات و محصولات کاوش پردازش برای کاهش هزینه ها و تسریع در انجام پروژه ها استفاده می کنند.

استارت آپ ها

با توجه به محدودیت های سرمایه ای، استارت آپ ها با هدف اولویت بندی هزینه ها و پیشگیری از دوباره کاری ها با کاوش پردازش همکاری می نمایند.

استارت آپ ها

با توجه به محدودیت های سرمایه ای، استارت آپ ها با هدف اولویت بندی هزینه ها و پیشگیری از دوباره کاری ها با کاوش پردازش همکاری می نمایند.

کسب و کارهای آنلاین

کسب و کار های آنلاین بسیاری با اعتماد به کاوش پردازش توانسته اند در استفاده از راهکارهای بهینه ی این حوزه موفق تر عمل نمایند.

کسب و کارهای آنلاین

کسب و کار های آنلاین بسیاری با اعتماد به کاوش پردازش توانسته اند در استفاده از راهکارهای بهینه ی این حوزه موفق تر عمل نمایند.

کارگزاری فناوری اطلاعات

بخشی از زنجیره تامین

کاوش پردازش ارایه دهنده کاملترین سبد از معتبر ترین ارایه دهندگان محصولات و خدمات فناوری اطلاعات می باشد

کارگزاری فناوری اطلاعات

برخی از مشتریان

کاوش پردازش مفتخر است با ارایه سبد محصولی کامل و گسترده توانسته به بهترین شکل نیاز های کاربران فناوری را پاسخگو باشد

فضای مجازی

جهت دریافت جدید ترین اطلاعات ، جشنواره های فروش ، آخرین اخبار و مشاهده رویداد ها صفحات ما را در فضای مجازی دنبال نمایید

KPPluse@

صفحه رسمی معرفی محصولات و خدمات شرکت کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

CamCity.ir@

صفحه رسمی دپارتمان سیستم های نظارتی و امنیتی فیزیکی کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

KavoshPardazesh@

صفحه رسمی روابط عمومی شرکت کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات در اینستاگرام

در شروع قرن جدید ، کاوش پردازش نویدبخش تغییری متعالی در نحوه ارتباط مصرف کنندگان و تولیدکنندگان خدمات و محصولات حوزه فن آوری اطلاعات می باشد. کاوش پردازش با استفاده از تجربیات اندوخته از سالیان گذشته توانسته است بستر گسترده و امنی ایجاد کند تا نیازهای این جامعه را با بهترین شرایط ممکن پاسخگو باشد. از مهم ترین نکات این مجموعه توجه متقابل به مصرف کنندگان و نیز تولید کنندگان است. کاوش پردازش اولین ارایه دهنده محصولات و خدمات این حوزه در قالب یک کارگزاری با عنوان راهبری یکپارچه فناوری کاوش پردازش می باشد.

پل های ارتباطی

تلفن تماس

تلفن همراه

Email

Info@kavoshpardazesh.ir

آدرس: یزد ، میدان اطلسی، کوچه جیحون، ساختمان آرامیس، طبقه ۳ ،واحد ۶

آدرس: یزد ، میدان اطلسی، کوچه جیحون، ساختمان آرامیس، طبقه ۳ ،واحد ۶

تلفن همراه