حساب های مسدودی توییتر باز خواهد گشت

حساب های مسدودی توییتر باز خواهد گشت

با توجه به گزارشات ایلان ماسک در نظر دارد حساب های مسدودی توییتر را باز گرداند. وی در یک نظرسنجی از کاربران توییتر برای انجام این کار نظر می‌خواهد.

بازگشت حساب های مسدودی توییتر

بازگشت حساب های مسدودی توییتر

بازگشت حساب های مسدودی توییتر

مدیر توییتر بعد از اینکه شورای مدیریت محتوا توییتر نادیده گرفته شد این کار را تقصیر گروه ها کنشگرا انداخت. حالا او از کاربران سوال پرسید که آیا حساب های مسدودی باید برگردند یا خیر؟

او در این نظرسنجی از کاربران پرسید:

آیا توییتر باید برای حساب‌های مسدودی، مشروط به اینکه آنها قانون را نقض نکردند یا درگیر اسپم برجسته‌ای نشدند، عفو عمومی ارائه کند؟

او به کاربران 24 ساعت محلت داد تا نظر خود را اعلام کنند. حدود 2.7 میلیون کاربر در این نظرسنجی شرکت کردند که 74 درصد آنها نظر مثبت دارند.

شرکت کاربران در تصمیم گیری

ایلان ماسک قبل از این نیز از کاربران در مورد اتفاقات مربوط به بازگشت ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا نظر خواست. که سرنوشت این نظرسنجی رای مثبت کاربران بود.

بعد از این اتفاقات حساب توییتر ترامپ آزاد شد اما وی دلیلی برای فعالیت و بازگشت به این شبکه اجتماعی نداشت. به همین علت از حساب کاربری خود استفاده نکرد.

در نظرسنجی بازگشت حساب ها به توییتر جزئیاتی در مورد چگونی و جزئیات آن بیان نشد. حال باید دید ایلان ماسک چه افکاری در ذهن خود دارد.

بازگشت به توییتر

مدیر توییتر بعد از خرید آن گفت جلسه ای برای بازگشت حساب های مسدود شده به این برنامه تشکیل خواهد داد. اما در حال حاضر به این حرف خود اهمیت نداد و میخواهد ایده های خود را در توییتر اجرا کند.

او قبل از خرید توییتر خودش را طرفدار سیاست آزادی معرفی کرد. حال باید دید در آینده چه خواهد کرد و حساب های مسدودی بازگشت دارند یا خیر.

 

بیشتر بخوانید:

عرضه توییتر بلو چه زمانی است؟

استخدام نیرو در توییتر توسط ایلان ماسک!

عضو جدید توییتر را بشناسید!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button