هوش مصنوعی Dall-E 2 چگونه کار می‌کند؟

هوش مصنوعی Dall-E 2 چگونه کار می‌کند؟

با توجه به گزارشات هوش مصنوعی Dall-E 2 در حال حاضر سر و صدا زیادی به پا کرده و کاربران استقبال زیادی از آن کردند. این هوش مصنوعی ابزاری برای تبدیل متن به عکس است. در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

هوش مصنوعی Dall-E 2

هوش مصنوعی Dall-E 2

هوش مصنوعی Dall-E 2

ابزار های تبدیل متن به عکس یکی از داغ ترین مباحث در دنیای امروزی هستند که کاربران از آن بسیار استقبال می‌کنند. هوش مصنوعی Dall-E 2 نیز یک نوع از این ابزار است.

Dall-E 2 یک ابزار تبدیل متن به عکس است که توسط موسسه OpenAI ساخته شده است. این موسسه تمرکز زیادی روس توسعه ابزار های مبتنی بر هوش مصنوعی دارد.

دلیل محبوبیت این سرویس نزدیک بودن خروجی به واقعیت است به همین دلیل کاربران زیادی را جذب خود می‌کند. البته قابل ذکر است در سال های اول انتشار این ابزار فقط افراد محدودی می‌توانستند از آن استفاده کنند.

در حال حاضر نیز این ابزار در دسترس عموم قرار دارد.

نحوه کار این ابزار

این ابزار برای تولید عکس مانند تمام ابزار های مبتنی بر هوش مصنوعی توصیفات کاربر را مورد استفاده قرار می‌دهد. قابل ذکر است هرچه جزئیات بیشتری از سمت کاربر وارد شود خروجی نهایی دقیق تر خواهد بود.

در تصاویر خروجی نیز خبری از استایل های هنری نیست اما اگر کاربر علاقه داشته باشد می‌تواند استایل های هنری را به پروژه اضافه کند.

یکی از قابلیت های منحصر به فرد این سیستم Outpainting نام دارد. با این قابلیت کاربر می‌تواند تصویر بزرگ تری از چند عکس طبیعی به دست آورد.

جزئیات بیشتر

برای شروع کار با این ابزار باید وارد سایت Openai.com شوید. البته یک مشکل که این سایت دارد این است که از شماره های ایران پشتیبانی نمی‌کند و کاربران ایرانی نمی‌توانند در آن احراز هویت داشته باشند.

برای رفع این خطا می‌توان از شماره های مجازی نیز استفاده کرد. همچنین اگر فردی آشنا در خارج از کشور دارید می‌توانید با کمک وی این مشکل را رفع کنید.

هوش مصنوعی جدیدا در بسیاری از حوزه ها سر و صدا زیادی به پا کرده است. یکی از این محصولات هوش مصنوعی Calligrapher و دیگری هوش مصنوعی MusicLM نام دارد.

حال باید دید سرانجام دنیای تکنولوژی با هوش مصنوعی به کجا خواهد رسید و تاثیرات آن بر زندگی کاربران چگونه خواهد بود.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button