اندروید اتوموتیو چیست؟ 2023 سال انتشار این قابلیت است

اندروید اتوموتیو چیست؟ 2023 سال انتشار این قابلیت است

با توجه به گزارشات گوگل با اندروید اتوموتیو سلطه خود را در صنعت خودرو سازی افزایش داد. با اندروید اتوموتیو راننده ماشین به امکاناتی مانند پخش موسیقی، مسیریابی، کنترل برخی از قابلیت های خودرو از راه دور و.. دسترسی دارد.

اندروید اتوموتیو چه کاری انجام می‌دهد؟

اندروید اتوموتیو چه کاری انجام می‌دهد؟

اندروید اتوموتیو چه کاری انجام می‌دهد؟

برنامه جدید و دستیار گوگل در مقایسه با اندروید اتو امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار داده است. رانندگان امکانات زیادی از جمله پخش موسیقی، مسیریابی، کنترل برخی از قابلیت های خودرو از راه دور دارند.

همچنین دستیار گوگل تجربه جدیدی را برای کاربران راه اندازی کرده است. با این سیستم می‌توان از راه دور در های ماشین را باز و سیستم تهویه را روشن کرد.

تمام این کارها با کمک یک دستگاه مجهز به سیستم صوتی گوگل انجام می‌شود. رانندگان با این امکان می‌توانند تمام کارها را از راه دور و با فرمان صوتی انجام دهند.

قابلیت های دیگر

یکی دیگر از قابلیت هایی که این سیستم پشتیبانی می‌کند نمایشو بررسی وضعیت باتری است. با توجه به اینکه بسیاری از مردم از خودرو های برقی استقبال زیادی می‌کنند این قابلیت می‌تواند بسیار پرطرفدار باشد.

با این قابلیت کاربران می‌توانند درصد شارژ باتری ماشین خود را برای استفاده و رانندگی با آن کنترل کنند. همچنین می‌توانند عمر و وضعیت باتری خود را مشاهده کنند و نیازی به نرم افزار های دیگر ندارند.

اولین مدل از ماشین هایی که دارای این قابلیت ها هستند پولستار ۲ نام دارد. عرضه این ماشین در ایلان متحده به زودی آغاز می‌شود. به زودی اطلاعاتی درمورد دیگر ماشین ها و استفاده از این قابلیت پخش خواهد شد.

نارضایتی خودرو سازان

قابلیت جدید گوگل به صورت یک نمایشگر بزرگ تر نسبت به موبایل به کاربران نمایش داده می‌شود. این قابلیت همچنین امکان ادغام عمیق تر خدمات گوگل در خودرو را نیز فراهم می‌سازد.

این متن به آن معناست که در نهایت گوگل به اطلاعات بیشتری از خودرو ها دسترسی پیدا می‌کند که بعضی از کمپانی ها در برابر آن مقاومت می‌کنند.

یکی از این کمپانی ها شرکت بی ام و است. آنها تصمیم گرفتند که از محصول جدید گوگل در ماشین های خود استفاده کنند اما تسلیم این غول فناوری نشدند.

حال باید دید سرانجام این ویژگی ها و امکانات گوگل به کجا خواهد رسید و در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button