هوش مصنوعی GPT-4 در سال 2023 عرضه می‌شود

هوش مصنوعی GPT-4 در سال 2023 عرضه می‌شود

با توجه به گزارشات، مایکروسافت هوش مصنوعی GPT-4 را هفته آینده عرضه خواهد کرد. با کمک این فناوری نمایش اطلاعات بینگ و روند جست و جو بسیار سریع تر خواهد شد.

هوش مصنوعی GPT-4

هوش مصنوعی GPT-4

هوش مصنوعی GPT-4

نسخه جدید بینگ که ماه گذشته عرضه شد از GPT 3.5 و ChatGPT پشتیبانی می‌کند. در این زمان بسیاری از کاربران از کندی در نمایش نتایج و تولید آن بسیار شاکی بودند.

مایکروسافت قصد دارد برای رفع این باگ و رضایت کاربران هوش مصنوعی GPT-4 را در هفته آینده عرضه کند. با عرضه این فناوری سرعت نمایش نتایج در بینگ بسیار بالا خواهد رفت.

“آندریاس براون” مدیر ارشد فناوری مایکروسافت گفت:

ما هفته آینده از فناوری GPT-4 رونمایی خواهیم کرد. در این فناوری مدل‌ های چندوجهی وجود دارد که امکانات کاملاً متفاوتی را ارائه می‌کند، به عنوان مثال ویدئو و …

قابلیت ها

در حال حاضر رویکرد هوش مصنوعی OpenAI به گونه ای است که به کاربران اجازه می‌دهد از طریق داده های متنی با آن تعامل داشته باشند.

اما اکنون عنوان شده است که فناوری GPT-4 دارای قابلیت های چندوجهی است. با توجه به این اطلاعات در شرایط عادی کاربران باید بتوانند از طریق حالت های مختلف با آن تعامل داشته باشند.

با این قابلیت ها باید دید این فناوری موفق خواهد شد یا خیر. بسیاری از کاربران از OpenAI انتطارات بسیار بالایی دارند و باید غناوری عرضه شده به خوبی پاسخ نیاز ها را بدهد.

جزئیات بیشتر

GPT-4 به کاربران اجازه می‌دهد با کمک هوش مصنوعی ویدیو بسازند و این فناوری بسیار سریع تر از GPT 3.5 به درخواست های کاربران پاسخ می‌دهد.

این فناوری همچنین بیشتر شبیه انسان خواهد بود. به گونه ای که پاسخ های آن بسیار نزدیک به پاسخ های انسانی باشد و با کاربران به راحتی ارتباط برقرار کند.

با توجه به این اطلاعات به نظر می‌رسد که شرکت OpenAI در زمینه هوش مصنوعی بسیار سرمایه گذاری کرده است و در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button