پچ کورد HPE LC-LC Multi-mode OM3 15.0m

پچ کورد HPE LC-LC Multi-mode OM3 15.0m

پچ کورد HPE LC-LC Multi-mode OM3 15.0m محصولی ارائه شده توسط شرکت HP است. این پچ کورد در دیتاسنتر ها برای اتصال سرور به استوریج مورد استفاده قرار می‌گیرد. پچ کورد HPE LC-LC Multi-mode OM3 15.0m یکی از پرسرعت ترین و باکیفیت ترین تجهیزات شبکه می‌باشد.

پچ کورد HPE LC-LC Multi-mode OM3 15.0m

این محصول قادر است در شبکه اطلاعات را با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه انتقال دهد. مالتی مود این کابل فیبر نوری باعث می‌شود انتقال به صورت همزمان از چند کانال باشد. امید می‌رود با مطالعه این مقاله شرکت کاوش پردازش بتواند در خرید سرور HP به شما کمک کرده باشد.

این پچ کورد از سرور های HP در نسل های G9 ، G8 ، G7 ، G6 ، G5 و G10 پشتیبانی می کند. جنش روکش این فیبر نیز AJ837A است. این جنس در برابر خمیدگی مقاوت زیادی دارد و به راحتی نمی‌شکند.

مشخصات فنی پچ کورد HPE LC-LC Multi-mode OM3 15.0m

مشخصات فنی پچ کورد HPE LC-LC Multi-mode OM3 15.0m

مشخصات فنی پچ کورد HPE LC-LC Multi-mode OM3 15.0m

  • نوع پچ کورد: Fiber Optic OM3 Moltimode
  • طول پچ کورد: 15 متر
  • پارت نامبر Spare محصول: 491026-001
  • نوع کانکتور پچ کورد: LC (Male) to LC (Male)
  • جنس Jacket پچکورد: LSZH (Low Smoke Zero Halogen)

مشخصات بیشتر

  1. نام محصول: پچ کورد فیبر نوریHPE OM3 15M AJ837A
  2. پارت نامبر: AJ837A
  3. طول کابل: 15 متر
  4. نوع کانکتور: Duplex LC to LC
  5. تعداد هسته فیبر: 2 عدد
  6. سرعت انتقال اطلاعات: 10 گیگابیت بر ثانیه
  7. برند: HP
  8. نوع کابل فیبر نوری: OM3
  9. نوع فیبر: Multi-mode
  10. قطر کابل: 2 میلی متر
  11. جنس روکش: PVC

نتیجه گیری

پچ کورد HPE LC-LC Multi-mode OM3 15.0m یکی از محصولات معرفی شده توسط شرکت HP است که عملکرد قابل قبولی داشته است و نزد کاربران محبوبیت دارد.

با توجه به توضیحات بالا امید می‌رود این هارد را با اطلاعات کامل خریداری و از آن استفاده کنید و بعدا دچار مشکل نشوید. جهت دریافت بهترین مشاوره با شرکت کاوش پردازش در ارتباط باشید.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.