معلم های مبتنی بر هوش مصنوعی در سال 2023

معلم های مبتنی بر هوش مصنوعی در سال 2023

با توجه به گزارشات، امارت قصد دارد از معلم های مبتنی بر هوش مصنوعی در سال 2023 استفاده کند. این کشور با پذیرش فناوری های نوین قصد دارد ربات های هوش مصنوعی را به کلاس های درس بیاورند.

معلم های مبتنی بر هوش مصنوعی

معلم های مبتنی بر هوش مصنوعی

معلم های مبتنی بر هوش مصنوعی

در سال های اخیر کاربران نگرانی های زیادی در زمینه هوش مصنوعی داشتند و به نظر می‌رسد نگرانی آنها بی دلیل نبوده است. وزارت آموزش کشور امارت قصد دارد از معلم های مبتنی بر هوش مصنوعی برای آموزش به دانش آموزان استفاده کند.

وزیر آموزش و پرورش امارت در گفت و گویی اعلام کرد برای حرکت به سوی فناوری ها نوین این کشور قصد دارد از ربات هایی با فناوری GPT استفاده کند.

وی در ادامه تاکید کرد معلم ها بخش جدایی ناپذیر از آموزش در این کشور هستند. وی بر این باور است که با این اقدام ها نظام آموزشی امارت بسیار پیشرفت خواهد کرد.

هدف از این اقدام

وزیر آموزش امارت در ادمه گفت:

ما در وزارت آموزش و پرورش متعهد به مقبولیت فناوری‌های پیشرفته هستیم و با شرکای خود برای توسعه معلم‌های هوش مصنوعی مبتنی بر GPT همکاری می‌کنیم.

وی در ادمه عنوان کرد که کشور امارت قصد دارد از فناوری های مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهبود کیفیت یادگیری و آموزش استفاده کند. در این مسیر هدف کنار گذاشتن معلم ها نیست.

قابل ذکر است که برخی از مراکز آموزشی و معلمان استفاده از هوش مصنوعی را در محل های تحصیل ممنوع کردند مانند نیویورک آمریکا. با این حال امارت تصمیم به پذیرش این فناوری گرفته است.

جزئیات بیشتر

امارات تصمیم دارد سیاست های جدیدی را تدوین کند تا دانشگاهیان و معلمان بهترین استفاده را از فناوری های مبتنی بر هوش مصنوعی داشته باشند.

این کشور بعد از همه گیری ویروس کرونا تصمیم دارد نظام آموزشی خود را تغییر دهد چرا که عنوان دارد فناوری در آموزش تاثیر بسیار زیادی دارد.

با این حال باید دید سرانجام این تصمیم به کجا خواهد رسید و استفاده از هوش مصنوعی در آموزش چه تاثیر مثبت یا منفی خواهد داشت. به زودی مشخص خواهد شد.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button