اختلال بزرگ در اینترنت کشور در سال 1401

اختلال بزرگ در اینترنت کشور در سال 1401

با توجه به گزارشات اختلال بزرگ در اینترنت کشور دیروز اتفاق افتاد. روز گذشته و به دلایل نامشخص ارتباط بین المللی به مدت 10 دقیقه کاملا قطع شد و مسئولان تنها به عذرخواهی بسنده کردند.

اختلال بزرگ در اینترنت کشور

اختلال بزرگ در اینترنت کشور

اختلال بزرگ در اینترنت کشور

حوالی ظهر دیروز اینترنت ثابت و همراه به طور کامل به مدت 10 دقیقه قطع و با اختلالی گسترده مواجه شد. شرکت زیرساخت ضمن عذرخواهی از کاربران اعلام کرد در تلاش است تا دلیل این اتفاق را متوجه شود.

ساعت این اتفاق حدودا حوالی ساعت 11:45 ثبت شده است و اختلال بزرگ در اینترنت کشور را شاهد بودیم. در پی این اتفاق روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد:

امروز از ساعت 11:43 به مدت 10 دقیقه شاهد افت ترافیک بین‌ الملل بودیم که به‌ سرعت رفع شد. شرکت ارتباطات زیرساخت به‌ دلیل این اتفاق از مردم عزیز عذرخواهی می‌کند. لازم به ذکر است که تیم‌ های فنی درحال بررسی علت بروز این حادثه هستند.

جزئیات بیشتر

اختلال در اینترنت از هفته گذشته به شدت افزایش یافته است و دیروز به اوج خود رسید. بعد از این اتفاق شرکت زیر ساخت تنها یک عذرخواهی می‌کند و دلیل این اتفاق را بیان نمی‌کند.

گفتنی است قطعی اینترنت در روز گذشته که زمان زیادی هم طول کشید آسیب های شدیدی به درآمد کاربران زد. رانندگان تاکسی‌های اینترنتی، مسیریاب‌های آنلاین و کاربران نقشه از جمله آسیب دیدگان این اختلال هستند.

دیروز نیز سایت مرکز تبادل ترافیک داده تهران که وضعیت شبکه را نمایش می‌دهد از دسترس خارج شد. پیگیری رسانه ها در این مدت افزایش یافته تا علت اصلی را پیدا کنند اما به هیچ جوابی نرسیدند.

آینده اینترنت در کشور

اینترنت در کشورمان وضعیت خوبی ندارد و کاربران از مسئولان انتظار دارند مطابق حرف های خود عمل کنند و وضعیت را بهبود ببخشند.

بسیاری از مردم به صورت آنلاین و وابسته به اینترنت کار و درآمد دارند و با هربار قطعی ضربه بزرگی به آنها وارد خواهد شد.

با همه این تفاصیر انتظار می‌رود وضعیت اینترنت در ماه های آینده رو به بهبود باشد و مردم ایران با خیال راحت به کار های خود برسند.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button