DALL-E هوش مصنوعی جدیدی که کادر تصاویر را گسترش می‌دهد!

DALL-E هوش مصنوعی جدیدی است که می تواند با استفاده از تصویر اصلی محتوای آن را گسترش دهد. قابلیت Outpainting در مدل هوش مصنوعی DALL-E می تواند کادر تصاویر را گسترش دهد. بطوری با کمک سبک محتوای اولیه محتوای جدید خلق خواهد کرد.

هوش مصنوعی تبدیل متن به تصویر DALL-E به دلیل ویژگی های منحصر بفرد توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است. قابلیت جدید نیز دوباره کاربران را شگفت زده کرده است. در نمونه تصویر از این قابلیت مشخص است که این هوش مصنوعی با کمک قابلیت های خود می تواند ادامه محتوا را در خارج از کادر پرتره معروف دختری با گوشواره مروارید ادامه دهد. در واقع این سیستم با دریافت اطلاعات کمی از تصویر اصلی قادر است به خوبی سبک نقاش اثر را نیز تقلید کند. در ویدئوی منتشر شده از این قابلیت پس زمینه نقاشی توسط این سیستم گسترش می یابد.

پس از معرفی این قابلیت بسیاری از کاربران از آن استفاده کرده و آثار متفاوتی را خلق کردند. در واقع قابلیت ،Outpainting از دید کلی ارتقای توانایی متن به تصویر محسوب نمی شود بلکه Open AI می داند چطور در بازار بزرگ پیش رو از آن استفاده کند.

مدل هوش مصنوعی DALL-E هم اکنون در فاز بتا است و حدود یک میلیون کاربر بطور آزمایشی از آن استفاده می کنند. در حال حاضر ساخت ۵۰ تصویر در ماه اول و ۱۵ تصویر در ماه دوم رایگان است.

 

منبع: وب سایت تکنا

بیشتر بخوانید:

شکارباگ، برنامه جدید گوگل برای مقابله با آسیب پذیری‌های نرم افزارهای متن باز!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button