استارلینک قابلیت جابه‌جایی اینترنت را فراهم کرد!

اسپیس ایکس می‌گوید کاربران ایالات متحده از این پس می‌توانند با پرداخت ماهانه ۲۵ دلار، دیش و تجهیزات استارلینک را با خود به مناطق مختلف ببرند و به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشند.

اسپیس ایکس قابلیت پولی جدیدی را به سرویس استارلینک (Starlink) اضافه کرده است که به مشتریان امکان می‌دهد به‌طور موقت سرویس اینترنت ماهواره‌ای خود را به مکان‌های مختلف ببرند؛ البته به شرطی که کاربر در همان منطقه‌‌‌ی محل زندگی‌اش و در جایی که تحت پوشش ماهواره‌های اسپیس ایکس باشد جابه‌جا شود.

مشخصاً برای بهره‌مندی از ویژگی جدید استارلینک باید پایانه‌ی زمینی (دیش) و دیگر تجهیزات موردنیاز را نیز جابه‌جا کنید. هزینه‌ی ماهانه‌ی ۲۵ دلاری خبر خوبی برای کاربران محسوب نمی‌شود، خصوصاً با در نظر گرفتن این حقیقت که ماه گذشته هزینه‌ی ماهانه‌ی سرویس استارلینک به ۱۱۰ دلار افزایش پیدا کرد. به‌طور کلی اگر به‌دنبال تهیه‌ی سرویس پرسرعت استارلینک هستید و می‌خواهید در مناطق مختلف به آن دسترسی پیدا کنید باید ماهانه ۱۳۵ دلار پول به اسپیس ایکس بدهید.

اسپیس ایکس اکنون سرویس پریمیوم استارلینک را نیز ارائه می‌دهد. این سرویس به سرعت ۱۵۰ تا ۵۰۰ مگابیت‌برثانیه دست پیدا می‌کند و تأخیر آن ۲۰ تا ۴۰ میلی‌ثانیه اعلام شده است.

 

منبع: وب سایت زومیت

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button