رشد یک پله ای اینترنت ثابت و موبایل ایران در رده بندی جهانی!

به نقل از اسپید تست، جدیدترین گزارش وب سایت «اسپید تست» درباره میانه سرعت اینترنت موبایل و ثابت در آوریل ۲۰۲۲ میلادی منتشر شده است. طبق این گزارش میانه سرعت اینترنت موبایل جهان در چهارمین ماه سال جاری میلادی ۳۰.۷۵ مگابیت برثانیه و میانه سرعت اینترنت ثابت جهانی ۶۳.۴۶ مگابیت برثانیه است.

ایران در رده ۷۳ کشورهایی با بیشترین سرعت اینترنت موبایل

در رده بندی کشورهایی با بیشترین میانه سرعت اینترنت موبایل و ثابت جهان ایران نیز حضور دارد. کشور ما در جایگاه ۷۳ رده بندی کشورهایی با بیشترین سرعت اینترنت موبایل قرار دارد که نسبت به ماه قبل یک پله رشد کرده است. میانه سرعت اینترنت موبایل ایران در ماه آوریل ۲۴.۹۵ مگابیت برثانیه بوده است. در رده بندی اینترنت ثابت جهان نیز جایگاه ایران با یک پله رشد رده ۱۴۴ ثبت شده است. میانه سرعت اینترنت ثابت ایران در ماه آوریل ۱۰.۲۳ مگابیت برثانیه بود.

همچنین گزارش اسپیدتست نشان می دهد میانگین سرعت اینترنت موبایل ایران در ماه آوریل ۲۰۲۲ میلادی ۳۶.۵۰مگابیت برثانیه بوده است. با در نظر گرفتن رده بندی براساس میانگین سرعت، ایران در رده ۷۸ کشورهایی با بیشترین سرعت اینترنت موبایل قرار می گیرد. همچنین میانگین سرعت اینترنت ثابت ایران نیز ۲۲.۶۷ مگابیت برثانیه ثبت شده است. جایگاه ایران در این رده بندی نسبت به ماه قبل تغییری نکرده و در رده ۱۴۱ باقی مانده است.

سنگاپور، شیلی و تایلند در صدر فهرست پرسرعت ترین اینترنت ثابت

در رده بندی کشورهایی با بیشترین میانه سرعت اینترنت ثابت در آوریل ۲۰۲۲ میلادی در رده های اول تا سوم به ترتیب سنگاپور(۲۰۷.۶۱ مگابیت برثانیه)، شیلی(۲۰۰.۰۱ مگابیت برثانیه) و تایلند( ۱۸۹.۶۴ مگابیت برثانیه) قرار دارند که جایگاه آنها نسبت به ماه قبل تغییری نکرده است.

در رده چهارم این فهرست هنگ کنگ با سرعت ۱۸۱.۷۰ مگابیت برثانیه قرار دارد که جایگاه آن نسبت به ماه قبل یک پله رشد کرده است. اما در رده پنجم با یک پله سقوط دانمارک قرار دارد. طبق اطلاعات این وب سایت میانه سرعت اینترنت ثابت این کشور ۱۶۶.۱۱ مگابیت برثانیه است.

چین با ۳ پله رشد در رده ششم این فهرست قرار دارد. میانه سرعت اینترنت ثابت این کشور ۱۶۲.۷۴مگابیت برثانیه ثبت شده است.

در رده های هفتم و هشتم به ترتیب ماکائو (۱۵۸.۴۸مگابیت برثانیه) و آمریکا (۱۵۱.۲۱ مگابیت برثانیه) قرار دارند که جایگاه آنها نسبت به ماه گذشته تغییری نکرده است.

در رده نهم این فهرست لیختن اشتاین با ۳ پله رشد نسبت به ماه قبل قرار دارد. میانه سرعت اینترنت ثابت این کشور کوچک اروپایی ۱۴۴.۶۳ مگابیت برثانیه است.رومانی نیز با میانه سرعت اینترنت ثابت ۱۳۲.۳۳ مگابیت برثانیه در رده دهم فهرست قرار دارد.

 

منبع: وب سایت قطره

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button