مایکروسافت با سرویس‌های جدید به مبارزه جدی‌تر با باج‌افزارها و تهدیدهای سایبری می‌رود!

مایکروسافت برای کمک به شرکت‌ها در مبارزه با باج‌افزارها و تهدیدهای سایبری، مجموعه‌ای از راهکارهای امنیتی جدید را ارائه می‌کند که ترکیبی از خدمات انسانی و فناوری‌های هوشمند خواهد بود.

«واسو جکال»، معاون بخش امنیت، سازگاری، هویت و مدیریت مایکروسافت در پست جدیدی در وب‌سایت این شرکت گفت آن‌ها با خدمات جدیدی موسوم به Microsoft Security Experts در حال توسعه محصولات امنیتی خود هستند. این خدمات ترکیبی از مهارت نیروی انسانی و فناوری‌های پیشرفته را ارائه می‌کند. واحد امنیت مایکروسافت پارسال به تنهایی بیش از 9.6 میلیارد تهدید باج‌افزاری و بیش از 35 میلیارد حمله ایمیلی از جمله از طریق فیشینگ را مسدود کرد و به ردیابی بیش از 35 خانواده باج‌افزار و 250 گروه هکری در سراسر دنیا پرداخت. با این حال، فناوری به تنهایی نمی‌تواند در برابر افزایش جرایم سایبری ایستادگی کند.

مایکروسافت Security Experts چیست؟

مایکروسافت بر اساس اطلاعات دریافتی از شرکای خود سه سرویس مدیریتی جدید ساخته که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تیم متخصصان خود را مطابق نیازشان توسعه دهند و نگران چالش‌های استخدام و آموزش نیروهای جدید نباشند.

اولین سرویس در این مجموعه Microsoft Defender Experts for Hunting نام دارد که برای شرکت‌هایی با واحد امنیت قوی ساخته شده است. این شرکت‌ها می‌توانند با استفاده از داده‌های مایکروسافت دیفندر در سرویس‌های ابری، آفیس 365 و سیستم‌های مصرفی، بهتر از قبل به شناسایی تهدیدها بپردازند. به‌علاوه، کاربران قادر خواهند بود به‌راحتی با کارشناسان مایکروسافت مشورت کنند و توصیه‌های مخصوص خود را برای مقابله با تهدیدها بگیرند.

سرویس دوم Microsoft Defender Experts for XDR است که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد ظرفیت واحد امنیت خود را از طریق سرویس‌های پیشرفته شناسایی و پاسخ (XDR) ارتقا دهند. آخرین سرویس با نام Microsoft Security Services for Enterprise یک سرویس جامع با هدایت متخصصان است که شناسایی تهدید و مدیریت XDR را با هم ترکیب می‌کند و توسط خود مایکروسافت انجام می‌شود. سرویس‌های امنیتی این شرکت همچنین شامل سرویس‌های قبلی آن‌ها برای مدرن‌سازی و پاسخ‌دهی به حوادث خواهد بود.

 

منبع: وب سایت دیجیاتو

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button