سامانه‌های شهرداری تهران همچنان در اختلال!

در حالی که 4 روز از حمله سایبری به سامانه‌های شهرداری تهران می‌گذرد، هنوز اختلال پابرجا بوده و امکان استفاده از خدمات آنلاین شهرداری وجود ندارد.

در حال حاضر امکان مراجعه به هیچ یک از بخش‌های این وبسایت وجود ندارد. تنها صفحه اول سایت شهرداری تهران بازگردانده شده.

ظهر روز پنجشنبه 12 خرداد ماه، سامانه‌های شهرداری تهران مورد حمله سایبری قرار گرفته و سایت شهرداری تهران از دسترس خارج شد. با وجود گذشت 4 روز از این حمله، اختلال‌ها همچنان پابرجا است. در همین راستا مرکز ارتباطات شهرداری تهران اطلاعیه‌ای را صادر و از ادامه‌دار بودن این اختلال خبر داده است.

در روزهای اخیر حملات خرابکارانه به برخی سامانه‌های خدماتی شهر تهران با هدف ایجاد نارضایتی و اختلال در خدمت‌رسانی به مردم صورت گرفت که در همان لحظات ابتدایی توسط کارشناسان فنی، تشخیص و کنترل بر فرآیندها و سامانه‌ها ایجاد شد. با این حال در حال حاضر برخی از این سامانه‌ها برای اطمینان بیشتر از پایداری و خدمت‌رسانی حداکثری به صورت موقت محدود شده است. به محض اطمینان کارشناسان سازمان فناوری اطلاعات و نهادهای مسئول، این سامانه‌ها به فرآیند خدمت رسانی به مردم تهران ادامه خواهند داد.

بنا براین اطلاعیه، شهروندان تهرانی در صورت بروز هرگونه اختلال یا مشاهده اشکال در سامانه‌ها و خدمات شهرداری تهران می‌توانند با تماس با شماره 137 موارد را گزارش کنند.

همچنین شهرداری تهران برای مشکلات احتمالی از شهروندان عذرخواهی و اعلام کرده است حداکثر تلاش خود را برای تداوم خدمت‌رسانی مطلوب خواهد داشت.

در حال حاضر تنها صفحه اول سایت شهرداری تهران در دسترس قرار گرفته است. اما متاسفانه سایر صفحات و لینک‌های آن در دسترس نیست. افراد با کلیک روی هر بخش، مجددا به صفحه اصلی بازگردانده می‌شوند.

 

منبع: وب سایت دیجیاتو

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button