تیک های آبی توییتر در آینده حذف می‌شوند

تیک های آبی توییتر در آینده حذف می‌شوند

با توجه به گزارشات ایلان ماسک می‌گوید توییتر در چند ماه آینده تمام تیک های آبی قدیمی را حذف خواهد کرد. وی معتقد است شیوه ارائه تیک آبی که برای احراز هویت افراد است استاندارد نبود.

دلیل حذف تیک های آبی توییتر

دلیل حذف تیک های آبی توییتر

دلیل حذف تیک های آبی توییتر

رئیس توییتر اعلام کرد این شرکت تا چند ماه آینده تصمیم دارد تمام تیک‌های آبی قدیمی را حذف کند. اما دلیل این کار چیست؟ وی معتقد است که شیوه ارائه این تیک ها که احراز هویت افراد مشهور را تایید می‌کند از پایه فاسد بود.

قبل از خرید توییتر توسط ایلان ماسک این شرکت روش دیگری را برای احراز هویت در نظر داشت. توییتر پلتفرمی را ایجاد کرد تا افراد مشهور و معروف احراز هویت خود را در آن انجام بدهند.

با این روش کاربران متوجه می‌شدند که این حساب اصلی آن سلبریتی است. با این حال هنوز ایلان ماسک اعتقادی به این سیستم ندارد.

نحوه ارائه تیک آبی توسط ایلان ماسک

ایلان ماسک حالا تیک آبی را به وسیله سرویس توییتر بلو عرضه می‌کند. قیمت این سرویس برای تمام کاربران بجز IOS (به دلیل کارمزد اپل) 8 دلار است. این سرویس برای کاربران اپل به 11 دلار می‌رسد.

این شبکه اجتماعی در حال حاضر این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا متوجه بشوند که تیک آبی حساب ها به چه صورت است. با کلیک بر روی تیک آبی مشخص می‌شود که این حساب از قبل تایید شده یا از طریق اشتراک پریمیوم آن را دریافت کرده است.

حال باید دید این امکان تا چه زمانی برای کاربران فعال است.

تمرکز توییر بر روی توییتر بلو

توییر از بدو ورود ایلان ماسک به دنبال روش های جدید برای کسب درآمد است که یکی از آن ها سرویس توییتر بلو می‌باشد. از زمان عرضه این سیستم کاربران واکنش منفی زیادی به آن داشتند.

آن ها معتقدند این سرویس محتوا درون توییتر را زیر سوال می‌برد و برای آن مناسب نیست. با این حال توییتر و اعضا آن تمام تمرکز خود را بر روی بهبود این سیستم گذاشتند.

 

بیشتر بخوانید:

ثروتمند ترین فرد جهان چه کسی خواهد بود؟

تبدیل دفاتر مقر اصلی توییتر به اتاق خواب!

برنامه ایلان ماسک برای توییتر چه خواهد بود؟

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button