هوش مصنوعی VALL-E چیست؟ 2023 سال ارائه این ابزار

هوش مصنوعی VALL-E چیست؟ 2023 سال ارائه این ابزار

با توجه به گزارشات هوش مصنوعی VALL-E محصول جدید مایکروسافت است که قابلیت های زیادی به همراه دارد. این محصول قادر است با دریافت یک فایل صوتی 3 ثانیه ای آن را تقلید کند.

آشنایی با هوش مصنوعی VALL-E

آشنایی با هوش مصنوعی VALL-E

آشنایی با هوش مصنوعی VALL-E

مایکروسافت جدیدا ابزاری مبتنی بر هوش مصنوعی به نام VALL-E تولید کرد. هوش مصنوعی VALL-E می‌تواند صدای افراد را با حفظ حس و حال تقلید کند.

راه استفاده از این ابزار به گونه ای است که با دریافت یک فایل صوتی 3 ثانیه ای محصولات مختلفی را تولید می‌کند. به طور مثال کاربر صدای خود را به این ابزار می‌دهد بعد از گذشت چند ثانیه با حفظ حس و حال صداهای مختلفی را تولید می‌کند.

این ابزار جدید مایکروسافت که مبتنی بر هوش مصنوعی است قادر است بر روی فایل های صوتی 3 ثانیه ای پردازش انجام دهد و آن را تقلید کند.

ساخت این ابزار

گروهی از محققان دانشگاه کورنل این ابزار را درست کردند و نمونه هایی از کارایی آن را در گیت هاب قرار دادند. با بررسی خروجی های مختلف می‌توان به این موضوع پی برد که بعضی از آن ها طبیعی تر و برخی ماشینی هستند.

البته گفتنی است این هوش مصنوعی خیلی جای پیشرفت دارد و در آینده نام آن را بیشتر خواهید شنید. همچنین برخی از منابع می‌گویند اگر تایم صداها بیشتر از 3 ثانیه باشد خروجی دقیق تری وجود خواهد داشت.

حال باید دید بالاخره این محصول به کجا خواهد رسید و سرانجام آن چگونه خواهد شد.

استفاده از VALL-E

این ابزار در حال حاضر در دسترس عموم قرار ندارد و به نظر می‌رسد این تصمیم بسیار درست و مناسب خواهد بود. چرا که تقلید صدا افراد می‌تواند خطرات زیادی داشته باشد و کلاهبرداران از آن استفاده درستی نکنند.

همچنین این ابزار می‌تواند با تقلید صدای افراد معروف مشکلات بسیار زیادی را برای جامعه به وجود آورد. با توجه به این جوانب تا قبل از ارائه این ابزار مسئولان آن باید پاسخ های زیادی را به کاربران بدهند.

گفتنی است کاربران می‌توانند از همه ابزار های هوش مصنوعی استفاده مفید و خطرناک داشته باشند. بسیاری از مدیران شرکت های بزرگ معتقدند برای اینکه ضربه ای به کسی وارد نشود باید مقرراتی در این حوزه رعایت شود.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button