سرویس توییتر بلو در دسترس کاربران اندروید در سال 2023

سرویس توییتر بلو در دسترس کاربران اندروید در سال 2023

با توجه به گزارشات سرانجام بعد از مدت طولانی انتظار کاربران اندروید سرویس توییتر بلو یکی از قابلیت های توییتر در دسترس قرار گرفت. کاربران می‌توانند از طریق گوگل پلی اشتراک این سرویس را تهیه کنند.

سرویس توییتر بلو در اندروید

سرویس توییتر بلو در اندروید

سرویس توییتر بلو در اندروید

سرویس توییتر بلو سرانجام پس از مدت ها انتظار در دسترس کاربران اندروید قرار گرفت. همچنین کاربران اندروید مانند IOS می‌توانند از گوگل پلی اشتراک خود را تهیه کنند. این کار برای کاربران ماهیانه 11 دلار هزینه دارد.

توییتر صفحه مخصوص این سرویس را بروزرسانی کرده است تا کاربران متوجه قیمت آن برای اندروید بشوند. قابل ذکر است این سرویس در اختیار کاربران اندروید برخی از کشور های منتخب از جمله آمریکا و کانادا قرار گرفته است.

این سرویس هنوز به کشور های دیگر نرسیده است و به زودی در اختیار کاربران اندروید تمامی کشور های جهان قرار خواهد گرفت. به زودی این سرویس به استفاده تمام کاربران توییتر قرار خواهد گرفت.

کارمزد برای کاربران اندروید

تا قبل از این اتفاق اگر می‌خواستید از توییتر بلو در اندروید استفاده کنید هزینه آن باید از طریق وب یا دستگاه IOS پرداخت می‌شد.

البته باید این نکته را در نظر گرفت که اگر پرداخت از طریق گوگل انجام می‌شد کاربران 3 دلار بیشتر هزینه می‌کردند. درواقع توییتر از کاربران کارمزد 30 درصدی غول های فناوری را دریافت می‌کند.

همچنین توییتر امکان خرید اشتراک به مدت یک سال را برای کاربران فراهم کرده است. این تصمیم با استقبال کاربران همراه بود زیرا بجای پرداخت ماهیانه 8 دلار می‌توانستند در ماه 7 دلار پرداخت کنند.

ویژگی های توییتر بلو

کاربران با خرید اشتراک این سرویس تیک آبی در کنار نام خود دریافت خواهند کرد همچنین به بعضی از ویژگی ها بیشتر دسترسی خواهند داشت.

یکی از این قابلیت ها نمایش پیش نمایش توییت به کاربران است همچنین کاربر می‌تواند ارسال توییتر را لغو کند. همچنین کاربران به تم ها و آیکون های سفارشی برنامه دسترسی دارند.

حال باید دید بالاخره ایلان ماسک موفقیتی در توییتر کسب خواهد کرد یا همچنان توییتر برای وی ضرر مالی به دنبال خواهد داشت.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button