حذف تبلیغات توییتر هدف ایلان ماسک در سال 2023

حذف تبلیغات توییتر هدف ایلان ماسک در سال 2023

با توجه به گزارشات حذف تبلیغات توییتر به زودی برای کاربران اتفاق خواهد افتاد. ایلان ماسک در نظر دارد با نسخه جدیدی از سرویس توییتر بلو این اقدام را انجام دهد. قابل ذکر است هزینه این نسخه بیشتر است و در آن تمامی تبلیغات حذف می‌شود.

حذف تبلیغات توییتر توسط توییتر بلو

حذف تبلیغات توییتر توسط توییتر بلو

حذف تبلیغات توییتر توسط توییتر بلو

ایلان ماسک ادعا می‌کند به دنبال اعمال تغییرات بزرگ در تبلیغات است و به زودی از حذف تبلیغات توییتر رونمایی می‌شود. وی قصد دارد نسخه گران تری از توییتر بلو را منتشر کند. کاربر با خرید این نسخه از شر تمامی تبلیغات خلاص خواهد شد.

مدیر توییتر اعلام کرد:

تبلیغات در توییتر بیش از اندازه بزرگ‌ هستند و به دفعات زیاد نشان‌ داده می‌شوند. به زودی اقداماتی انجام می‌شود تا در هفته‌ های آینده به آن رسیدگی شود.

هنوز اطلاعات دقیق تری از چگونگی کارکرد این سرویس و هزینه آن عنوان نشده است. همچنین هنوز مشخص نشده که آیا این سرویس فقط همین قابلیت را دارد یا خیر.

سرویس توییتر بلو

ایلان ماسک از زمان خرید توییتر و ضرر های مالی زیادش در آن تصمیم به جبران هزینه های از دست رفته دارد. یکی از این روش ها سرویس توییتر بلو است.

وی نسخه های زیادی از این سرویس را در اختیار کاربران قرار داده است و از این طریق بخشی از درآمد توییتر و ایلان ماسک تامین می‌شود.

این سرویس با توجه به قابلیت هایی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد هزینه های مختلفی دارد و به زودی گران ترین آن یعنی نسخه ای برای عدم نمایش تبلیغات منتشر خواهد شد.

جزئیات بیشتر

ایلان ماسک همچنین از زمان خرید توییتر تلاش زیادی کرده است که وابستگی این شرکت به تبلیغات را به حداقل برساند. به همین دلیل تعدادی از برند های تبلیغاتی از توییتر دور شدند.

بسیاری از افراد نگران آینده توییتر با مدیریت ایلان ماسک هستند و معتقدند که توییتر به دست ایلان ماسک نابود خواهد شد و بسیاری از کاربران خود را از دست خواهد داد.

حال باید منتظر ماند و دید که سرانجام داستان توییتر و ایلان ماسک چه خواهد بود و آیا ایلان ماسک می‌تواند همه را غافلگیر کند یا خیر.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button