پولی کردن توییتر فکر جدید ایلان ماسک برای این برنامه

پولی کردن توییتر فکر جدید ایلان ماسک برای این برنامه

بر اساس گزارشی جدید عنوان می‌شود که ایلان ماسک قصد پولی کردن توییتر را دارد. وی در ازای فعالیت بیشتر در توییتر از همه کاربران حق اشتراک دریافت خواهد کرد.

پولی کردن توییتر اتفاق خواهد افتاد؟

پولی کردن توییتر

پولی کردن توییتر

توییتر از درون تغییرات زیادی را تجربه کرد و با اخراج انبوه کارمندان خود روبرو شد. حال به نظر می‌رسد از بیرون نیز تغییرات زیادی دارد. یکی از آنها پولی کردن توییتر توسط ایلان ماسک است. وی قصد دارد برای دسترسی به توییتر و محتوا آن از کاربران هزینه دریافت کند.

یکی از تغییرات عجیب توییتر در زمان مدیریت ایلان ماسک پولی کردن توییتر برای کاربران است. مدیران این شرکت در جلسه ای که برگزار کردند تصمیم گرفتند این پلتفرم برای مدت محدودی برای کاربر مجانی باشد. سپس برای استفاده مداوم و بیشتر از توییتر کاربر باید هزینه ای را پرداخت کند.

فعلا مشخص نشده که مدیران توییتر و ایلان ماسک چقدر درمورد این ایده جدی هستند و اجرا آن چه زمانی اتفاق می‌افتد. اما به نظر می‌رسد حالا که توییتر در حال آماده سازی سرویس توییتر بلو است به زودی این ایده را اجرا نکنند. با این حال بعید نیست که ایلان ماسک برای افزایش درآمد های خود چنین کاری انجام بدهد.

وضعیت کارمندان توییتر به چه شکل است؟

طبق گزارشات بیان می‌شود که کارمندان توییر در وضعیت خوبی قرار ندارند. در حال حاضر کارمندان به دو گروه تقسیم می‌شوند. گروه یک شامل کسانی است که بر روی پروژه های ایلان ماسک کار میکنند و گروه دو شامل سایر افراد هستند.

ساعت کاری گروه یک به بیش از 20 ساعت میرسد ولی گروه دو چارت مشخصی ندارند و خیلی از آنها نمی‌دانند برای چه تیمی هستند و سرگروه آن کیست. بعضی از کارمندان نیز از توییتر شکایت کردند.

با توجه به حرف های بعضی کارمندان اوضاع در توییتر خوب به نظر نمی‌رسد. حال باید دید توییتر با ایلان ماسک سرانجام به کجا خواهد رسید.

 

بیشتر بخوانید:

رشد کاربران توییتر در زمان ایلان ماسک!

مزایای توییتر بلو!

درآمدزایی ایلان ماسک از توییتر!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button