مزایای توییتر بلو 8 دلاری توسط ایلان ماسک اعلام شد

مزایای توییتر بلو 8 دلاری توسط ایلان ماسک اعلام شد

بعد از اینکه ایلان ماسک مدیر توییتر شد تغییرات زیادی در این شرکت رخ داد. یکی از آنها افزایش مبلغ سرویس بلو توییتر بود. حالا اما ایلان ماسک مزایای توییتر بلو را اعلام کرد.

مزایای توییتر بلو از زبان ماسک

مزایای توییتر بلو از زبان ماسک

مزایای توییتر بلو از زبان ماسک

با توجه به حرف های ایلان ماسک در نسخه جدید توییتر بلو امکان اشتراک گذاری ویدیوهای طولانی همراه با داشتن تیک آبی وجود دارد. میزان تبلیغات در این نسخه نسبت به نسخه رایگان نصف خواهد شد.

طبق گفته ایلان ماسک توییتر بلو قرار است با نسخه جدید و 8 دلاری در اختیار کاربران قرار بگیرد. همچنین احراز هویت کاربران نیز با این سرویس صورت می‌گیرد. قیمت این سرویس در کشور های دیگر دنیا متفاوت خواهد بود.

اطلاعات جدید در مورد توییتر بلو

در حال حاضر مدیران توییتر از عملکرد سرویس توییتر بلو رضایت کافی ندارند و معتقد هستند که این سرویس خیلی جای پیشرفت دارد. همین طرز فکر موجب تغییر در سرویس توییتر بلو شد.

با توجه به حرف های ایلان ماسک در مورد سرویس توییتر بلو نسخه جدید این سرویس امکان رتبه بندی ریپلای ها، جست و جو ها و منشن ها را دارد. هدف این سرویس مقابله با اسپم در توییتر است.

اطلاعات بیشتر این سرویس

سرویس توییتر بلو 8 دلاری به کاربران امکان پست کردن ویدیوهای طولانی تر را می‌دهد. همچنین تعداد نمایش تبلیغات در این سرویس حدودا به نصف می‌رسد. همچنین دسترسی به مقالات پولی شرکت های بزرگ در این سرویس رایگان خواهد شد.

یکی از بزرگ ترین و مهم ترین تفاوت های این سرویس با سرویس قبلی دریافت تیک آبی است. در حال حاضر توییتر بلو با همان قیمت ۴.۹۹ دلار در اختیار کاربران فرار دارد. این سرویس مزایایی مانند ویرایش توییت، مطالعه مقالات بدون تبلیغات و تنظیم تایم لاین را ارائه می کند.

هنوز زمان دقیقی از رونمایی از این سرویس وجود ندارد اما گزارشات نشان میدهد هنوز تغییراتی بر روی توییتر بلو اعمال نشده است. بعد از انتشار این نسخه پاداش تولیدکنندگان محتوا نیز افزایش میابد.

 

بیشتر بخوانید:

اخراج کارمندان توییتر توسط ایلان ماسک!

استارلینک چیست؟

تمجید ایلان ماسک توسط دولت چین!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button