درآمدزایی ایلان ماسک از توییتر

درآمدزایی ایلان ماسک از توییتر

با اعلام منابع آگاه توییتر قصد دارد مراحل احراز هویت را با مبلغ ماهانه و بیشتر از قبل انجام دهد. این کار به درآمدزایی ایلان ماسک کمک زیادی خواهد کرد.

درآمدزایی ایلان ماسک از توییتر چگونه است؟

درآمدزایی ایلان ماسک از توییتر

درآمدزایی ایلان ماسک از توییتر

بعد از اینکه ایلان ماسک مالک توییتر شد در یکی از اولین اقدام خود میخواهد احراز هویت را به صورت مالی در ماه انجام بدهد. وی اعلام کرده است اگر این قابلیت تا زمان مشخصی در دسترس نباشد نیروها اخراج می‌شوند.

با این تصمیم سرویس توییتر بلو دچار تغیراتی خواهد شد. به عنوان مثال هزینه های این سرویس از ماهی 5 دلار به ماهی 19 دلار خواهد رسید.

آشنایی با این فرایند

با توجه به این طرح کاربرانی که در توییتر دارای تیک آبی هستند تا 3 ماه فرصت دارند حساب کاربری توییتر بلو را برای خود فعال کنند. در صورت انجام ندادن این کار تیک ابی آنها گرفته خواهد شد.

ایلان ماسک نیز ار کارمندان توییتر خواسته است که این امکان تا تاریخ 16 آبان در دسترس باشد. در غیر این صورت تمام کارکنان توییتر اخراج خواهند شد.

شیوه احراز هویت تغیر خواهد کرد

مدیرعامل شرکت اسپیس ایکس و توییتر بارها عنوان کرده است که برای مقابله با بات ها باید شیوه احراز هویت تغییر کند. اون در روز گذشته در توییتر خود اعلام کرد که تمام مراحل احراز هویت در حال تغییر هستند. نمایندگان توییتر هنوز واکنشی به این کار نشان نداده اند.

ایلان ماسک با کمک مهندسانی که از شرکت اسپیس ایکس با خود به توییتر آورده است قصد دارد که بسیاری از مدیران و کارکنان توییتر را اخراج کند. زمان شروع این فرآیند احتمالا از همین هفته خواهد بود. دلیل این کار تهیه فهرست نیرو های مربوطه توسط مدیران است.

سرویس توییتر بلو حدودا 1 سال پیش راه اندازی شد. حال ایلان ماسک قصد دارد بیش از نیمی از درآمدهای شرکت را از طریق این سرویس تامین کند.

 

بیشتر بخوانید:

تمجید ایلان ماسک توسط دولت چین!

استارلینک چیست؟

بازحویی ایلان ماسک توسط پلیس فدرال!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button