رشد کاربران توییتر در زمان مدیریت ایلان ماسک

رشد کاربران توییتر در زمان مدیریت ایلان ماسک

ظاهرا در روز های گذشته سندی برای بخش فروش توییتر ارسال شد. در این سند اطلاعاتی درمورد وضعیت فعلی توییتر بیان می‌شود. یکی از نکات قابل توجه رشد کاربران توییتر در هفته اول مدیریت ایلان ماسک است.

رشد بالای کاربران توییتر در زمان مدیریت ایلان ماسک

رشد بالای کاربران توییتر

رشد بالای کاربران توییتر

بر اساس سندی که از توییتر به دست خبرنگاران رسید، کاربران روزانه این برنامه در هفته اول مدیریت ایلان ماسک افزایش چشمگیری داشت. میزان رشد کاربران این پلتفرم به بیش از 20 درصد رسید و این برنامه در بازار آمریکا رونق فوق العاده گرفته است.

این آمار بر اساس سندی برای پرسش و پاسخ داخلی است که برای تیم فروش ارسال شد. طبق این آمار توییتر در زمان مدیریت ایلان ماسک در آمار mDAU خود بیش از 15 میلیون افزایش دارد.

اگر این آمار درست باشد ورود ایلان ماسک به توییتر به این شرکت ضربه ای وارد نکرده است. ایلان ماسک 2 روز پیش در توییتی اعلام کرد از زمان مدیریت وی کاربران توییتر افزایش چشمگیری داشته‌اند. همچنین وی از 237.8 میلیون mDAU و 16.6 درصد نرخ رشد سالانه خبر داد.

اطلاعات بیشتر از سند مذکور

در این سند عنوان می‌شود که تعدیل نیرو بر 25 درصد کارمندان این شرکت تاثیر می‌گذارد. همچنین تصمیم مدیران مبنی بر کاهش حضور در برخی از بازار های جغرافیایی باعث کاهش فروش در این بازارها شد.

در این سند نیز درمورد توییتر بلو توضیحاتی بیان شد. آنها عنوان کردند که توییتر بلو بر روی کاربران تایید شده فعلی اثر نمی‌گذارد. در واقع بخش زیادی از کاربرانی که دارای تیک آبی هستند پس از فعال سازی این سیستم، برچسبی تحت عنوان Official دریافت می‌کنند.

در آخر اطلاعاتی از سطح نفرت پراکنی در توییتر بیان شد. طبق اطلاعات این سند سطح نفرت پراکنی در توییر در حال عادی است. نرخ این اتفاق 0.25 تا 0.45 درصد از کل توییت‌های روزانه توسط کاربران است.

 

بیشتر بخوانید:

پاداش 56 میلیارد دلاری تسلا ایلان ماسک را دادگاهی کرد!

درآمدزایی ایلان ماسک از توییتر!

تمجید ایلان ماسک توسط دولت چین!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button