پاداش 56 میلیارد دلاری تسلا ایلان ماسک را دادگاهی کرد

پاداش 56 میلیارد دلاری تسلا ایلان ماسک را دادگاهی کرد

یکی از سهامداران تسلا تا چند روز آینده ایلان ماسک را دادگاهی می‌کند. وی معتقد است ایلان ماسک مستحق دریافت پاداش 56 میلیارد دلاری از تسلا نیست.

پاداش 56 میلیارد دلاری دردسر جدید ایلان ماسک

پاداش 56 میلیارد دلاری دردسر جدید ایلان ماسک

پاداش 56 میلیارد دلاری دردسر جدید ایلان ماسک

آقای ماسک هفته آینده به دادگاه می‌رود تا درمورد دریافت این پاداش بزرگ از خود دفاع کند. این شکایت توسط یکی از سهامداران تسلا به نام “ریچارد تورنتا” انجام شد.

وی این شکایت را در سال 2019 به علت پاداش بزرگ تسلا به ایلان ماسک در سال 2018 انجام داد. او عنوان می‌کند این پاداش زیاد و غیر منصافه برای فردی در نظر گرفته شد که حتی تمام تمرکزش را بر روی تسلا نگذاشته بود.

دادگاه برای رسیدگی به این شکایت در روز 23 آبان آغاز می‌شود و ایلان ماسک باید در میان دردسر های مدیریتی توییتر از خود دفاع کند. ریچارد تورنتا می‌گوید هیئت مدیره اهداف کوچکی را برای عملکرد ماسک در نظر می‌گیرد و این پاداش بابت ساخت کلونی در مریخ طلب شد.

اطلاعاتی در مورد دادگاه مربوطه

تسلا ادعا می‌کند که دریافت این پاداش با افزایش 10 برابری ارزش دارایی سهام‌داران همراه بود. نکته جالب این دادگاه قاضی آن یعنی “کاتلین مک‌کورمیک” است. وی در پرونده 44 میلیارد دلاری توییتر و ایلان ماسک نیز قاضی پرونده بود.

وکلای ریچارد تورنتا عنوان می‌کنند پاداش سال 2018 باعث نشد که ایلان ماسک تمام تمرکز خود را بر روی تسلا بگذارد. در درخواست آنها آمده است:

ایلان ماسک بعد از دریافت این پاداش شهادت داد که کمی بیشتر از نصف زمان خود را به تسلا اختصاص بدهد، اما وی کمترین زمان خود را بر روی امور تسلا گذاشت.

وکلای ایلان ماسک میگویند که وی زمان هایی که در تسلا در حال انجام پروژه است را ثبت نمی‌کند. آنها عنوان می‌کنند که اگر ایلان ماسک وقت کافی بر روی تسلا نمی‌گذاشت تا این حد موفق نبود. با این حال شاکی می‌گوید اعضای هیئت مدیره دوستان ماسک هستند و چنین پاداشی منصفانه نیست.

این شکایت دردسری جدید برای مدیر توییتر است. حال باید دید در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد.

 

بیشتر بخوانید:

قطع شدن استارلینک در اوکراین!

شکایت کارمندان توییتر از این شرکت!

اخراج کارمندان توییتر توسط ایلان ماسک!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button