شکایت کارمندان توییتر از این شرکت

شکایت کارمندان توییتر از این شرکت

کارمندان توییتر از این شبکه اجتماعی به علت تعدیل نیرو شکایت کردند. آنها معتقد هستند که ایلان ماسک قانون اعلان تنظیم و بازآموزی کارگران را نقض کرده است.

شکایت کارمندان توییتر از ایلان ماسک

شکایت کارمندان توییتر

شکایت کارمندان توییتر

پس از شروع دوران مدیریت ایلان ماسک در توییتر یکی از مسائل مورد اهمیت برای وی تعدیل نیرو است. همچنین در روزهای گذشته گزارش های زیادی در این مورد منتشر شد.

با توجه به صحبت های ایلان ماسک از امروز پروژه تعدیل نیرو در توییتر آغاز شد. در پی این اقدام کارمندان توییتر به صورت گروهی از این شرکت شکایت کردند. آیا دردسر جدید برای ایلان ماسک شروع خواهد شد؟

نقض قانون تنظیم و بازآموزی کارگران توسط توییتر

کارمندان این شرکت یک شکایت گروهی علیه  توییتر در دادگاه فدرال سانفرانسیسکو تنظیم کردند. آنها معتقد هستند که اقدامات توییتر با قانون تنظیم و بازآموزی کارگران مغایرت دارد.

طبق این قانون، شرکت هایی که تصمیم به اخراج بیش از 100 نیرو دارند موظف اند حداقل 60 روز زودتر به آنها این اقدام را اطلاع رسانی کنند.

همانطور که قبلا بیان شد ایلان ماسک میخواهد با اخراج بیش از 3700 نیرو در توییتر 50 درصد از کارمندان توییتر را اخراج کند. با توجه به منابع توییتر دلیل این کار را “اطمینان از موفقیت شرکت در حرکت رو به جلو” بیان کرده است.

چگونگی فرآیند اخراج کارمندان توییتر

توییتر به کارمندان خود اعلام کرده است که برای اطلاع از وضعیت شغلی خود منتظر ایمیل باشند. اگر آنها پیامی را در صندوق پستی متعلق به توییتر دریافت کنند به منظور حفظ کار خود است. اما اگر در ایمیل شخصی خود پیام دریافت کنند به منظور اخراج از توییتر است.

با این حال بعضی از کارمندان از خرابی حساب کاربری و صندوق پستی خود گزارشاتی ارائه دادند.

شاکیان در تلاش هستند که دادگاه به نفع آنها حکمی صادر کند که توییتر را مجبور به پیروی از قانون تنظیم و بازآموزی کارگران کند. همچنین در گذشته چندین شکایت از ایلان ماسک به ثبت رسیده است. حال باید دید سرنوشت توییتر به کجا خواهد رسید.

 

بیشتر بخوانید:

درآمدزایی ایلان ماسک از توییتر!

مزایای توییتر بلو 8 دلاری!

تکمیل فرآیند خرید توییتر توسط ایلان ماسک!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button