ادامه تعدیل نیرو در توییتر توسط ایلان ماسک

ادامه تعدیل نیرو در توییتر توسط ایلان ماسک

با توجه به گزارشات ایلان ماسک به تعدیل نیرو در توییتر ادامه خواهد داد. وی این موضوع را با رهبران تیم های توییتر در میان گذاشت و آنها نیز در جریان این تصمیم هستند.

تعدیل نیرو در توییتر ادامه دارد

تعدیل نیرو در توییتر ادامه دارد

تعدیل نیرو در توییتر ادامه دارد

ایلان ماسک مدیر جدید توییتر در زمان مدیریت خود کارمندانی زیادی را اخراج کرد و تعدادی از نیروها نیز استعفا دادند حالا ظاهرا وی قصد دارد افراد بیشتری را اخراج کند. او بخش فروش و مشارکت توییتر را هدف خود قرار می‌دهد.

به نقل از چند رسانه ناشناس گزارش می‌شود که ایلان ماسک میخواهد تا روز دوشنبه کارمندان بیشتری را از توییتر اخراج کند. در این مرحله برای اخراج کارمندان بر روی بخش فروش و مشارکت بزرگ نمایی شده است.

رفتار ایلان ماسک با کارمندان

مدیر توییتر از مدیران و رهبران تیم فروش و مشارکت این شرکت خواست که با اخراج گسترده کارمندان موافقت کنند. “رابین ویلر” که وظیفه رهبری و مدیریت تیم بازاریابی و فروش را در توییتر بر عهده داشت و “مگی سانیویک” رئیس تیم مشارکت توییتر با این موضوع مخالفت کردند.

ایلان ماسک این دو مدیر ارشد را به دلیل موافقت نکردن با تصمیم خود از توییتر اخراج کرد. این اتفاق زمانی جالب می‌شود که ایلان ماسک در گذشته با استعفا رابین ویلر موافقت نکرد. اما حال بعد از گذشت چند هفته وی را از توییتر اخراج کرد.

تعداد کارمندان توییتر

تعداد کارمندان توییتر در زمان مدیریت ایلان ماسک کاهش چشمگیری داشت. وی هفته اول مدیریت خود بیش از نیمی از کارمندان را از این شرکت اخراج کرد. 

سپس با توجه به این اتفاق بیشتر مدیران باقی مانده از این شرکت استعفا دادند. بعدا نیز بسیاری از کارمندان باقی مانده با فرهنگ سخت‌کوشی در این شرکت موافقت نکردند و از آن جدا شدند.

با توجه به این اتفاقات مهندس در توییتر کم شد و حال درخواست جذب مهندس توسط ایلان ماسک صادر شده است. حال باید دید سرانجام چه اتفاقی برای توییتر خواهد افتاد.

 

بیشتر بخوانید:

پایان توییتر نزدیک است؟

اولتیماتوم جدید ایلان ماسک به کارمندان!

تهدید ایلان ماسک توسط سناتور مارکی!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button