ساخت آواتار با هوش مصنوعی

ساخت آواتار با هوش مصنوعی

گوگل در اتفاقی بی سر و صدا استارتاپ Alter را خرید و از آن برای ساخت آواتار استفاده میکند. دلیل این حرکت رقابت با تیک تاک و ساخت آواتارهایی که کاربران و برند ها از آن استفاده می‌کنند است.

ساخت آواتار با هوش مصنوعی توسط گوگل

ساخت آواتار با هوش مصنوعی توسط گوگل

ساخت آواتار با هوش مصنوعی توسط گوگل

طبق گزارشات گوگل برای خرید این استارتاپ 100 میلیون دلار هزینه کرده است. این اتفاق حدودا دوماه پیش و در بی سر و صداترین حالت ممکن انجام شد. این در حالی است که گوگل اخیرا این معامله را تایید کرده اما هنوز اطلاعاتی پخش نشده است.

به نظر می‌رسد خرید استارتاپ Alter برای رقابت گوگل با پلتفرم محبوب تیک تاک است. تیک تاک با محبوبیت زیاد بین کاربران و پیشرفت زیاد خود ظاهرا گوگل را نیز تهدید کرده است.

آشنایی با استارتاپ Alter

Alter یک استارتاپ فعال در حوزه ساخت ایموجی است. این گروه برای ساخت ایموجی از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند. اولین بار این استارتاپ کار خود را بار عنوان گروه ساخت Faceemoji شروع کرد.

این استارتاپ یک پلتفرم در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانند سیستم‌های ساخت آواتار را به سرویس های خود اضافه کنند.

بنیان گذار این استارتاپ “جاناتان اسلیماک” نام دارد. وی در توییتر شغل خود را سازنده آواتار در گوگل قرار داده است. اکنون اطلاعاتی از اینکه این استارتاپ و تکنولوژی اش چگونه میخواهند با تیک تاک رقابت کنند موجود نیست. با این حال به نظر می‌رسد گوگل برای از دست ندادن جایگاه خود برنامه ای ویژه در نظر دارد.

تلاش های گوگل برای رقابت با تک تاک بی نتیجه نبوده است. به عنوان مثال این شرکت YouTube Shorts را راه‌اندازی کرد که کار آن دسترسی کاربران به فیلم های کوتاه است و تا به امروز این پروژه با قدرت در حال انجام است.

 

بیشتر بخوانید:

فیلترینگ در گوگل به اوج خود رسیده است!

تماس تصویری سه بعدی قابلیت جدید گوگل!

احراز هویت بدون رمز عبور توسط گوگل!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.