مایکروسافت Defender نسبت به رقبا ضعیف‌تر است!

مایکروسافت Defender در جدیدترین آزمایش‌ها به‌راحتی توسط سایر رقبا یعنی Avast، Avira و AVG شکست خورد.

شرکت ارزیابی ضد بدافزار AV-Comparatives آخرین گزارش‌های خود را درباره‌ی عملکرد نرم‌افزارهای حفاظتی به‌اشتراک گذاشته است. این گزارش در ادامه آزمایش قبلی انجام‌شده توسط این شرکت در ماه فروردین است که در آن آزمایشی جدید نقطه‌ضعف مایکروسافت Defender را درمقابل رقبایش آشکار کرد. خبر بد برای مایکروسافت این است که AV-Comparatives با استناد به آخرین گزارش‌ها اعلام می‌کند، نتایج Defender این بار ضعیف‌تر از قبل شده است.

آزمایشی که شرکت AV-Comparatives انجام می‌دهد، Real-World Protection نام دارد و در عمل به فرایندی می‌گویند که قابلیت‌های حفاظتی یک اپلیکیشن ضد بدافزار را در سناریوی آنلاین و زمانی که سیستم در تعامل با وب‌سایت است مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌دهد.

درواقع، در این آزمایش، تمام ویژگی‌های حفاظتی یک محصول برای مقابله با آلودگی سیستم مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای مثال، ممکن است فایلی دانلود شود، آدرس وب‌سایت ارزیابی شود، پیکربندی فایل روی هارد درایو بررسی شود؛ همچنین فرایند دسترسی به فایل و اجرای فایل نیز بازبینی شود.

ازنظر امتیازات، مایکروسافت دیفندر نرخ مسدودسازی ۹۹ درصدی داشت که نسبت به تست قبلی همچنان بدون تغییر می‌ماند. و دقیقاً مانند آن تست، نرخ سازش‌های وابسته به کاربر صفر درصد اندازه‌گیری شده است؛ بدین ترتیب، نرخ واقی سازش واقعی یک درصد عنوان می‌شود.

ازسویی دیگر، مایکروسافت دیفندر در زمینه‌ی تشخیص نادرست نیز عملکرد بدتری داشت و به‌جای پیشرفت عقبگرد کرده است. در آزمایش قبلی، مایکروسافت هیچ تشخیص نادرستی انجام نداد؛ اما در جدیدترین آزمایش این عدد به ۲ رسیده که اصلاً نشانه‌ی خوبی نخواهد بود.

در همین حین، دیگر آنتی‌ویروس‌های رقیب مثل، Avast، AVG و Avira و Total AV بهترین نمایش را در هر بخش آزمایش ارائه دادند و هرکدامشان نسبت‌ به نتایج قبلی خود به‌طرز چشم‌گیری بهبود داشتند.

 

منبع: وب سایت زومیت

بیشتر بخوانید:

تاکسی اینترنتی روسیه مورد حمله هکرها قرار گرفت!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button