تبدیل توییتر به بانک اقدام جدید ایلان ماسک

تبدیل توییتر به بانک اقدام جدید ایلان ماسک

در جدید ترین اقدام ایلان ماسک بر روی توییتر، وی قصد دارد تبدیل توییتر به بانک را انجام بدهد. او مصمم است که این شبکه اجتماعی میزبان سیستم مالی می‌شود و حتی می‌تواند کارت اعتباری در اختیار کاربران قرار دهد.

تبدیل توییتر به بانک، ایده جدید ماسک

تبدیل توییتر به بانک، ایده جدید ماسک

تبدیل توییتر به بانک، ایده جدید ماسک

ایلان ماسک مصمم است که توییتر به صورت یک بانک شود. وی در اولین جلسه حضوری با کارمندان عنوان کرد که میتوان انجام خدمات بانکی را به توییتر اضافه کرد. این خدمات شامل ایجاد حساب با بازدهی بالا، کارت بانکی، چک و خدمات وام است.

ایلان ماسک از همان اول جلسه شروع به صحبت راجب مسائل مالی کرد. وی معتقد است این ایده می‌تواند تحولی بزرگ در توییتر ایجاد کند. وی درمورد هدف این ایده عنوان کرد که برای اینکه کاربران بتوانند از هرکجا دنیا پول ارسال کنند میتوانند از این سرویس استفاده کنند.

ایلان ماسک عنوان کرد این ایده در کنار بهبود موتورهای جست و جو داخلی توییتر و پاداش به تولید کنندگان محتوا در اولویت بالاتری قرار دارد.

توییتر ساخته شده در ذهن ایلان ماسک

در این توییتر همه کاربران یک کیف پول دیجیتالی برای ذخیره پول دارند. هدف از آن ارسال پول به هرجایی از سرویس توییتر است. از لحاظ تئوری این سیستم برای پاداش به تولیدکنندگان محتوا طراحی می‌شود.

ایلان ماسک عنوان کرد که توییتر به دنبال ایجاد حساب بانکی با بازدهی بالا است. همچنین در برنامه هایی که این حساب را تایید نکردند یک کارت اعتباری وجود دارد که مستقیما به حساب اصلی متصل است.

مدیریت این سیستم

ایلان ماسک پس از مدیریت خود تعداد زیادی از مدیران ارشد و مهندسان را از توییتر اخراج کرد. به دور از ذهن نیست که در نتیجه این کار مدیریت این سیستم و ایده به مشکل خواهد خورد.

البته این ایده چیزی جدیدی نیست و به دور از ذهن نیست که کاربران توییتر از آن استقبال زیادی کنند. ایلان ماسک قبلا اعلام کرده بود قصد دارد توییتر را به “اپلیکیشن همه چیز” تبدیل کند.

 

بیشتر بخوانید:

کاهش کاربران توییتر از زمان ایلان ماسک!

استعفا کارمندان توییتر!

پولی کردن توییتر فکر جدید ایلان ماسک برای این برنامه!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button