احراز هویت در توییتر در سال 2023 رایگان نخواهد بود

احراز هویت در توییتر در سال 2023 رایگان نخواهد بود

با توجه به گزارشات به زودی احراز هویت در توییتر دیگر رایگان نخواهد بود. در راستای این اقدام پیامک های تایید هویت تنها در اختیار کاربرانی که اشتراک پولی این پلتفرم را دارند قرار خواهد گرفت.

احراز هویت در توییتر

احراز هویت در توییتر

احراز هویت در توییتر

پس از خرید توییتر توسط ایلان ماسک وی تغییرات گسترده ای را در این پلتفرم به وجود آورد. از مدیریت گرفته تا روش های متنوع برای درآمدزایی.

جدیدترین اقدام این پلتفرم زیر نظر ایلان ماسک پولی کردن احراز هویت در توییتر است. این اقدام به این صورت است که این شرکت برای ارسال پیامک احراز هویت دو مرحله ای از کاربران حق اشتراک دریافت خواهد کرد.

یکی دیگر از اقدامات توییتر انتشار سیستم توییتر بلو بود. این سیستم تیک آبی را در اختیار اکانت کاربران قرار می‌دهد و در کنار آن کلی از ویژگی های دیگر را نیز در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

ویژگی های سرویس

توییتر در بیانیه ای اعلام کرد که این اتفاق در 29 اسفند (20 مارس) خواهد افتاد. در این روش پیامک های احراز هویت دو مرحله ای تنها برای کاربرانی که سرویس توییتر بلو دارند ارسال خواهد شد.

هزینه استفاده از این طرح برای کاربران اندروید 8 دلار و برای دارندگان اپل 11 دلار در نظر گرفته شده است. از این به بعد افرادی که سرویس توییتر بلو را ندارند برایشان پیامک احراز هویت ارسال نخواهد شد.

برای این تصمیم توییتر دلیل مشخصی عنوان نشده است اما چیزی که میشود فهمید این است که این شرکت حال و روز خوبی ندارد و روز های بد اقتصادی را در حال تجربه کردن است.

جزئیات بیشتر

طبق داده های منتشر شده در سال 2021 تنها 2.6 درصد از کاربران احراز هویت دو مرحله ای را فعال کرده بودند که حدود 70 درصد از آنها از طریق پیامک بوده است.

بسیاری از کارشناسان معتقدند که دریافت کد تایید از طریق پیامک پایین ترین سطح امنیت در میان شیوه های فعلی را دارا است. زیرا می‌توان با دسترسی غیر مجاز به سیم کارت کاربر به رمز دسترسی پیدا می‌کند.

حال باید دید وضعیت توییتر در آینده وضعیت بهتری خواهد داشت یا ایلان ماسک باز هم باید با مشکلات زیادی سر و کله بزند. این سوال به زودی پاسخ داده می‌شود.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.