پاسخ توییتر به ایلان ماسک

پاسخ توییتر به ایلان ماسک در هاله ای از ابهام!

ایلان‌ماسک گفته است که قصد دارد خرید توییتر را تا پایان ماه تکمیل کند، اما پاسخ توییتر به این پیشنهاد هنوز مشخص نشده است. در یک پرونده قضایی، او گفت رسانه‌های‌اجتماعی نگرانی‌هایی را در مورد احتمال‌شکست در آینده برای تامین منابع مالی برای او ایجاد کرده است.

توییتر اعلام کرد اطمینان ندارد که این پیشنهاد انجام شود و در ماه‌جولای از ایلان‌ماسک پس از منصرف شدن از خرید خود، شکایت کرد.

قاظی این پرونده به دو طرف تا 28 اکتبر برای توافق زمان داد. طرفین موافقت کردند که مراحل قانونی به درخواست ایلان ماسک متوقف شود.

ایلان‌ماسک در اقدامی غافلگیرکننده این هفته اعلام کرد که آماده است تا با طرح اولیه، توییتر را بخرد و در انتظار دریافت منابع مالی است. وی افزود که علاقه ای به ادامه دعوای حقوقی خود ندارد.

پاسخ توییتر به ایلان ماسک

با این حال، توییتر پاسخ مثبتی را از خود نشان نداده است. به طرز شگفت انگیزی آنها بر ادامه این دعوی اصرار دارند و بی پروا معامله را به خطر می اندازند. توییتر در پرونده خود برای دادگاه سلطنتی در روز پنجشنبه اعلام کرد که با تعلیق دعاوی مخالف است و چنین اقدامی را دعوت به شرارت و تاخیر بیشتر میداند.

این شرکت اعلام کرد که به وعده‌های ایلان ماسک اعتماد ندارد و اشاره کرد که یکی از بانک‌هایی که به تامین مالی این معامله کمک می‌کند، این هفته اعلام کرده است که هیچ اطلاعیه‌ای از ایلان ماسک در مورد برنامه‌های خرید دریافت نکرده است.

ایلان ماسک برنامه ای برای خرید توییتر به قیمت 54.20 دلار به ازای هر سهم در ماه آوریل اعلام کرد. اما او تنها چند هفته بعد از این قرارداد عقب نشینی کرد و گفت نگران است که حساب‌های اسپم در این پلتفرم بالاتر از آن چیزی است که توییتر ادعا کرده بود. توییتر در نهایت شکایت کرد تا ایلان ماسک را مجبور به تکمیل قرارداد کند.

توییتر در شکایت خود مدعی شد که ایلان ماسک پس از افت شدید ارزش سهام فناوری، از جمله تسلا، شرکت خودروسازی الکتریکی که او رهبری می‌کند و پایه بسیاری از ثروت اوست، نگران قیمتی است قبول کرده است آن را بپردازد.

 

منبع: وب سایت BBC

بیشتر بخوانید:

کارایی کارگزاری بر اساس معیار های عملکرد حرفه‌ ای!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button