مشکل جدید توییتر - اختلال در سرویس های این شرکت

مشکل جدید توییتر – اختلال در سرویس های این شرکت

با توجه به گزاشات مشکل جدیدی در توییتر شناسایی شد. به نظر می‌رسد که سیستم های نظارت بر کپی رایت در این شرکت از کار افتادند. دلیل این ادعا نیز انتشار فیلم ها به صورت کامل است.

مشکل جدید توییتر چیست؟

مشکل جدید توییتر چیست؟

مشکل جدید توییتر چیست؟

توییتر در زمان مدیریت ایلان ماسک مشکلات فراوانی را تجربه می‌کند. یکی از جدیدترین مشکلات این شرکت کار نکردن سیستم های نظارت بر کپی رایت است. به صورتی که کاربران می‌توانند به صورت کامل فیلم ها را منتشر کنند.

توییتر با وجود اینکه ایلان ماسک بسیاری از کارمندان آن را اخراج کرد و برخی از آنان استعفا دادند همچنان در حال ادامه دادن به فعالیت خود است. با این حال اکثرا مدعی شدند باید خودمان را برای برخورد با مشکلات متعدد در استفاده از این شبکه اجتماعی آماده کنیم.

از دسترس خارج شدن سرویس نظارت بر کپی رایت

جدید ترین مشکلی که توییتر با آن روبرو می‌شود از دسترس خارج شدن سرویس های نظارت بر قانون کپی رایت است. راه فهمیدن این مشکل انتشار یک فیلم سینمایی توسط یک کاربر به طور کامل در توییتر است.

وی توانست فیلم را در 50 قسمت 2 دقیقه ای در توییتر منتشر کند. در حال حاضر حسابی که این کار را انجام داد از دسترس خارج شد و به حالت تعلیق درآمد. این واکنش با قوانین قبلی توییتر بسیار متفاوت است.

در گذشته اگر فردی محتوایی بر ضد قانون کپی رایت منتشر می‌کرد حساب کاربری وی و آن توییت باقی می‌ماند اما کاربران قادر به مشاهده آن نبودند. اما در حال حاضر حساب کاربری مذکور به طور کلی به حالت تعلیق درآمد.

همچنین گزارشات حاکی از آن هست که تا چند ساعت بعد از تعلیق حساب محتوایی که انتشار شدند قابل مشاهده بودند. این اتفاق نشان دهنده ایجاد مشکل در سرویس نظارت بر قوانین کپی رایت در توییتر است.

 

بیشتر بخوانید:

مشکل توییتر در جام جهانی!

ادامه اخراج نیرو در توییتر!

خرید تبلیغات در توییتر خطرناک است!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button