هوش مصنوعی Bard چیست؟ رونمایی آن در سال 2023

هوش مصنوعی Bard چیست؟ رونمایی آن در سال 2023

با توجه به گزارشات گوگل رسما از رقیب ChatGPT رونمایی کرد. هوش مصنوعی Bard عملکردی مشابه ChatGPT دارد و در هفته آینده در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

هوش مصنوعی Bard

هوش مصنوعی Bard

هوش مصنوعی Bard

سوندار پیچای” مدیر عامل گوگل، در بیانیه ای اعلام کرد این شرکت به زودی از ابزاری مبتنی بر هوش مصنوعی به نام Bard رونمایی خواهد کرد.

این ابزار برای رقابت با هوش مصنوعی جنجالی این روز ها به نام ChatGPT منتشر خواهد شد. به گفته مدیر گوگل Bard یک سرویس هوش مصنوعی آزمایشی گفت و گو محور است.

این ابزار می‌تواند به سوالات کاربران پاسخ دهد و در مکالمه ها شرکت کند. برای تست این ابزار در اختیار شماری از کاربران مورد اعتماد گوگل قرار می‌گیرد و سپس عرضه عمومی خواهد داشت.

کارایی این ابزار

در حال حاضر اما به صورت دقیقی نمی‌دانیم که هوش مصنوعی Bard چه امکانات و توانایی هایی دارد. به نظر می‌رسد این ابزار سرویسی مشابه با ChatGPT محصول شرکت OPENAI دارد.

طبق اعلام گوگل کاربران می‌توانند از این ابزار سوالات کاربردی بپرسند. به عنوان مثال نوع غذایی که می‌توان با مواد غذایی مورد نظرشان درست کنند.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با کارایی این محصول باید منتظر ماند و دید چه زمانی گوگل این ابزار را به صورت عمومی منتشر خواهد کرد.

جزئیات بیشتر

در ادامه بیانیه مدیرعامل گوگل وی معتقد است هوش مصنوعی جدید این شرکت یک سکوی پرتاب برای کنجکاوی کاربران است. همچنین این ابزار از اطلاعات وب استفاده می‌کند تا پاسخ های باکیفیت ارائه دهد.

با توجه به این حرف ها به نظر می‌رسد ابزار Bard می‌تواند به سوالاتی درمورد رویداد های اخیر نیز پاسخ دهد. در این زمینه ChatGPT با مشکل روبرو است و می‌توان ابزار گوگل بسیار موفق شود.

حال باید دید کاربران چه واکنشی نسبت به این ابزار خواهند داشت و آیا این ابزار به موفقیت در مسیر خود خواهد رسید یا خیر. به زودی پاسخ این سوالات برای کاربران مشخص خواهد شد.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button