هوش مصنوعی GPTBoss چیست؟ کارایی آن در سال 2023

هوش مصنوعی GPTBoss چیست؟ کارایی آن در سال 2023

با توجه به گزارشات هوش مصنوعی جدیدی وارد بازار شده است. هوش مصنوعی GPTBoss امکان استفاده از ابزار های مختلف و دسترسی به کارمندان مجازی برای پاسخ به سوالات و مشاوره را فراهم می‌سازد.

هوش مصنوعی GPTBoss

هوش مصنوعی GPTBoss

هوش مصنوعی GPTBoss

در هفته های اخیر ابزار ChatGPT محبوبیت زیادی نزد کاربران داشتند. همین دلیل باعث شده است نسخه های مشابه و متعددی از آن ساخته شود که بسیاری از امور را به صورت خودکار انجام دهد.

هوش مصنوعی GPTBoss یکی از همین عناوین است که به منظور در اختیار گذاشتن کارمندان مجازی پا به عرصه گذاشته است.

این هوش مصنوعی یک ابزار دیالوگ محور است که سعی دارد فراتر از یک وسیله سرگرمی عمل کند و کاربرد های زیادی را پیش روی کاربران قرار دهد.

نحوه کار

برای شروع کار با این ابزار کاربران باید وارد سایت GPTBoss.com شوند و به صورت رایگان در آن ثبت نام کنند. همچنین کاربران می‌توانند با حساب گوگل نیز وارد سایت شوند.

یکی دیگر از خوبی های این سایت نیاز نبودن به وارد کردن شماره است به همین دلیل کاربران ایرانی نیز می‌توانند از این سرویس استفاده و آن را امتحان کنند.

بعد از ورود در بخش داشبورد و در زیر عنوان All Generators، می‌توان تمام قابلیت های ارائه شده توسط این ابزار را مشاهده کرد. برخی از مهم ترین آنها عبارت است از:

  • نوشتن محتوا
  • فشرده سازی و ساده سازی متن
  • نوشتن خودکار کدها

جزئیات بیشتر

مانند بسیاری از ابزار های مشابه، GPTBoss از توکن داخلی خود برای ارائه سرویس استفاده می‌کند. بعد از ثبت نام هر کاربر 25 هزار توکن رایگان دریافت خواهد کرد.

این تعداد توکن برای امتحان کردن امکانات و قابلیت های این ابزار کافی خواهد بود. همچنین برای افزایش توکن بسته های زیادی پیشنهاد شده است. ارزان ترین بسته شامل 50 هزار توکن به ازای 10 دلار است.

در حال حاضر ابزار های مبتنی بر هوش مصنوعی زیادی رونمایی شده اند و کاربران استقبال زیادی از آن کردند. روز به روز تکنولوژی در حال پیشرفت است و با این روند باید دید سرانجام هوش مصنوعی به کجا خواهد رسید.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button