هوش مصنوعی Kaiber چیست؟ آشنایی با آن در سال 2023

هوش مصنوعی Kaiber چیست؟ آشنایی با آن در سال 2023

با توجه به گزارشات هوش مصنوعی جدیدی پا به عرصه گذاشته است. هوش مصنوعی Kaiber یک ابزار است که کاربران با آن می‌توانند به سادگی اقدام به تبدیل متن به عکس در کمترین زمان کنند.

هوش مصنوعی Kaiber

هوش مصنوعی Kaiber

هوش مصنوعی Kaiber

در ماه های اخیر ابزار های مبتنی بر هوش مصنوعی زیادی برای تبدیل متن به عکس معرفی شدند. حال اگر بخواهیم پا به فراتر از آن بگذاریم باید به سمت Kaiber برویم.

این ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی امکان تبدیل متن به ویدیو را برای کاربران فراهم می‌سازد. قابل ذکر است انعطاف پذیری این ابزار کمتر از ابزار های تبدیل متن به عکس است.

این ابزار همچنین مانند ابزار های تبدیل متن به عکس عمل می‌کند و با استفاده از یادگیری ماشینی در گذشته توانسته است حجم زیادی از فریم ها را پردازش کند.

با توجه به این موضوع این ابزار می‌تواند با داشتن ورودی از سوی کاربر فریم های جدید را تولید کند.

نحوه کار

مانند بیشتر سرویس های مشابه، این ابزار نیز تحت وب در دسترس است و خبری از اپلیکیشن موبایل برای دسترسی به آن نیست.

البته امکان استفاده از این سرویس در موبایل های هوشمند و تبلت نیز فراهم شده است. یکی دیگر از قابلیت های این سرویس بهینه سازی نمایش آن بر روی صفحه نمایش های کوچک است.

کاربران برای استفاده از این ابزار باید اعتبار داخلی داشته باشند و این امر در بقیه ابزار های هوش مصنوعی نیز وجود دارد. برای کار با این ابزار باید وارد سایت Kaiber.ai شوید.

سپس با اکانت گوگل خود در سایت ثبت نام کنید و از امکانات و قابلیت های فراوان وب سایت نهایت استفاده را ببرید.

جزئیات بیشتر

هر کاربر بعد از ورود و ثبت نام در سایت 50 اعتبار هدیه دریافت خواهد کرد. قابل ذکر است ساخت هر ویدیو 5 واحد از اعتبار کاربر کم خواهد کرد. بنابراین در استفاده از اعتبار خود بسیار هوشمندانه عمل کنید.

امکان جالبی که این سایت دارد این است که در هر ماه اعتبار کاربران باز می‌گردد. همچنین اگر می‌خواهید ویدیو تولید شده منطبق با ایده شما باشد بهتر است یک عکس برای نمونه برداری به این سرویس بدهید.

در حال حاضر ابزار های مبتنی بر هوش مصنوعی بسیار بی‌شمار شده اند و کار را برای کاربران بسیار آسان کردند. برخی از این ابزار ها عبارت است از هوش مصنوعی Dall-E 2 و هوش مصنوعی Calligrapher.

حال باید دید سرانجام چه سرنوشتی در انتظار دنیای تکنولوژی است و آیا در آینده کار برای کاربران بسیار ساده تر خواهد شد یا خیر.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button