هوش مصنوعی ChatGPT یک محصول افتضاح در سال 2023 است!

هوش مصنوعی ChatGPT یک محصول افتضاح در سال 2023 است!

با توجه به گزارشات مدیرعامل شرکت OpenAI در گفت و گویی به هوش مصنوعی ChatGPT پرداخت. وی معتقد است این محصول از دید فناوری بسیار جذاب است اما از دید یک محصول مصرفی زیاد قابل دفاع نیست.

هوش مصنوعی ChatGPT

هوش مصنوعی ChatGPT

هوش مصنوعی ChatGPT

مدیرعامل شرکت OpenAI که سازنده چت بات معروف و مشهور ChatGPT است، اخیرا در مصاحبه ای اعلام کرد که هوش مصنوعی ChatGPT از دید فناوری بسیار جذاب است.

وی در ادامه صحبت های خود به این موضوع اشاره کرد این ابزار از دید محصول که باید به دست کاربر برسد بسیار افتضاح است و اشکالات بسیار زیادی در آن وجود دارد.

سم آلتمن” مدیر عامل شرکت OpenAI است. وی در مصاحبه با پادکست Hard Fork نسبت به عملکرد این ابزار ابراز نارضایتی کرد و گفت:

کاربران درحال‌ حاضر به سایتی مراجعه می‌کنند که بعضی اوقات کار می‌کند و گاهی اوقات قطع است.

مشکلات این ابزار

این چت بات کمپانی OpenAI به شدت دارای اختلال می‌باشد. این برنامه بارها به کاربران اعلام می‌کند که ظرفیت پاسخگویی به سوالات آنها را ندارد و گاهی اوقات به شکل بسیار عجیبی از جواب دادن به سوالات خودداری می‌کند.

با این حال مدیرعامل شرکت  OpenAI اعلام کرد فناوری این ابزار بدون شک فناوری جذاب و پر سروصدایی است. او در ادامه به صحبت های تکمیلی در مورد این ابزار پرداخت.

وی عنوان کرد:

کاربران عاشق این ابزار هستند و این اتفاق ما را خوشحال می‌کند، ولی هیچ‌کس هنوز نمی‌تواند بگوید که ChatGPT یک محصول عالی و منسجم است.

جزئیات بیشتر

ChatGPT به یکباره محبوبیت زیادی در نزد کاربران پیدا کرد و با استقبال بسیار زیاد آنها روبرو شد. تعداد کاربران این فناوری در یک هفته به 1 میلیون رسید و این رقم رکورد اینستاگرام و تیک تاک را شکست.

ابزار های مبتنی بر هوش مصنوعی نزد کاربران بسیار محبوب است و بدون شک در آینده نیز بیش از حال کاربران از آن استفاده خواهند کرد.

گوگل نیز جدیدا هوش مصنوعی با نام Bard عرضه کرده که از آن به عنوان رقیب ChatGPT یاد می‌شود. حال باید دید هوش مصنوعی گوگل نیز به محبوبیت ChatGPT خواهد رسید یا کاربران کار با این ابزار را ترجیح خواهند داد.

به زودی به همه این سوالات پاسخ داده می‌شود.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button