شکایت 25 میلیارد دلاری از گوگل!

طبق گزارش‌های جدید، گوگل طی چند هفته آینده با یک شکایت 25 میلیارد دلاری در اتحادیه اروپا و بریتانیا مواجه خواهد شد که غول فناوری را به رفتار ضدرقابتی در بازار تبلیغات دیجیتال متهم می‌کند.

گوگل که یک بازیگر کلیدی در بازار تبلیغات آنلاین و همچنین نیروی غالب فضای جستجو آنلاین محسوب می‌شود، متهم به سوءاستفاده از قدرت خود در بازار فناوری تبلیغات شده که فروش فضای تبلیغات آنلاین بین ناشران و تبلیغ‌کنندگان را سازماندهی می‌کند این کار باعث شکایت 25 میلیارد دلاری از گوگل شده است.

دیمین جرادین از شرکت حقوقی Geradin Partners که در پرونده مربوط به اتحادیه اروپا گوگل درگیر است، توضیح می‌دهد:

ناشران، از جمله رسانه‌های خبری محلی و ملی که نقشی حیاتی در جامعه ما دارند، از مدت‌ها قبل از رفتار ضدرقابتی گوگل آسیب دیده‌اند. زمان آن فرا رسیده که گو‌گل به مسئولیت‌های خود عمل کند و خساراتی را که به این صنعت مهم وارد کرده، پرداخت کند.

شرکت حقوقی Humphries Kerstetter قصد دارد طی ماه آینده پرونده‌ای را به دادگاه تجدیدنظر رقابت ارسال کند که البته پیشرفت روند قانونی آن ممکن است سال‌ها طول بکشد تا به نتیجه‌ای برسد. علاوه بر این، ناظر رقابت بریتانیا نیز در حال بررسی قدرت گوگل در بازار فناوری تبلیغات دیجیتال است.

با این حال، گو‌گل از شکایت‌های بالقوه در این زمینه انتقاد کرد و گفت که به‌طور سازنده با ناشران در سراسر اروپا همکاری می‌کند.

سخنگوی گوگل می‌گوید:

ما بطور مفید و سودمند با ناشران سراسر اروپا همکاری می‌کنیم – ابزارهای تبلیغاتی ما و بسیاری از رقبای تبلیغاتی ما، به میلیون‌ها وب‌سایت و برنامه کمک می‌کند تا محتوای خود را تامین مالی کنند و به کسب‌و‌کار در هر اندازه‌ای این امکان را می‌دهد تا به‌طور موثر به مشتریان جدیدی دسترسی پیدا کنند. تمام این خدمات با مشارکت همان ناشران سازگار شده و تکامل پیدا می‌کند.

 

منبع: وب سایت دیجیاتو

بیشتر بخوانید:

DALL-E هوش مصنوعی جدیدی که کادر تصاویر را گسترش می‌دهد!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button