آثار هک توییتر در 2 روز گذشته

آثار هک توییتر در 2 روز گذشته

با توجه به گزارشات آثار هک توییتر بعد از 2 روز مشخص شد. در این هک اطلاعات افراد مشهوری مانند “اسکات موریسون” نخست وزیر سابق استرالیا به فروش گذاشته شد.

آثار هک توییتر چیست؟

آثار هک توییتر چیست؟

آثار هک توییتر چیست؟

بعد از اینکه یک فرد هکر ادعا کرد اطلاعات 400 میلیون کاربر را هک کرد آنها را برای فروش گذاشت. بعد از این اتفاق یک مقام ناظر قرار است در مورد این شبکه اجتماعی تحقیق کند. حال باید دید آثار هک توییتر چیست.

در این رخنه امنیتی عظیم حساب افراد مشهور در توییتر مانند نخست وزیر استرالیا و “کارا دلوین” بازیگر مشهور آمریکایی هک شد.

فردی که توییتر را هک کرد Ryushi نام دارد. وی برای تحویل داده ها 200 هزار دلار درخواست کرد. بعد از این اتفاق کمیسیون حفاظت از داده های ایرلند (DPC) قرار است درمورد توییتر تحقیق کند.

حساب های افراد مشهور

رسانه های خبری درمورد جزئیات بیشتر از حساب های هک شده می‌گویند علاوه بر اسامی ذکر شده در بالا اطلاعات مربوط به نماینده کنگره آمریکا نیز پخش شد.

علاوه بر این افراد اطلاعات “پیرز مورگان” مجری تلویزیونی معروف نیز پخش شد. بعد از هک بیشتر اطلاعات حساب وی پاک شد. سپس از طرف حساب کاربری او پیام های رکیکی به ملکه قبلی انگلیس و خواننده معروف انگلیسی پخش شد.

گفته می‌شود در این رخنه امنیتی بزرگ هکر توانست به اطلاعات کاربران مانند شماره تلفن و ایمیل دسترسی پیدا کند. با توجه به این اتفاقات تنها یک نمونه کوچک از این اطلاعات منتشر شده است.

ایلان ماسک و دردسر جدید

فعالان و گزارشگران حوزه امنیت سایبری نسبت به این اقدام واکنش نشان دادند و می‌گویند ایلان ماسک باید نسبت به این اتفاق پاسخگو باشد.

ایلان ماسک بعد از مدیرعاملی در توییتر با مشکلات و حواشی زیادی دست و پنجه نرم کرد. ابتدا سرویس توییتر بلو از کار افتاد. سپس در نظرسنجی کاربران به برکناری وی رای دادند.

حال باید دید داستان توییتر و ایلان ماسک تا کجا ادامه خواهد داشت و سپس چه پایانی در انتظار ایلان ماسک خواهد بود.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button