انتخاب حالت نمایش توییت در توییتر

انتخاب حالت نمایش توییت در توییتر

با توجه به گزارشات ایلان ماسک اعلام کرد به زودی قابلیت انتخاب حالت نمایش توییت در توییتر توسط کاربران فراهم می‌شود. با این قابلیت کاربر می‌تواند توییت های خود را برای نمایش طبقه بندی کند.

انتخاب حالت نمایش توییت به چه صورت است

انتخاب حالت نمایش توییت به چه صورت است

انتخاب حالت نمایش توییت به چه صورت است

توییتر به زودی سعی دارد قابلیتی را در اختیار کاربران خود قرار دهد تا با آن انتخاب حالت نمایش توییت در توییتر توسط کاربران صورت گیرد.

این حالت ها شامل دنبال کردن مطالب کاربرانی است که آنها را دنبال می‌کنیم و همچنین می‌توان به صورت خاص ترند ها و… را مشاهده کرد.

ایلان ماسک قبلا در مورد این قابلیت توضیحاتی به کاربران داد. وی حال در توییتی عنوان کرد:

قابلیتی جدید در ماه ژانویه سال 2023 به توییتر اضافه خواهد شد. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد بین توییت‌ های توصیه‌ شده و دنبال‌ شده،تاپیک‌ها، ترندها و غیره جابه‌جا شوید.

تغییرات بیشتر

توییتر در گذشته به کاربران این امکان را می‌داد تا با دو حالت توییت افراد دیگر را مشاهده کنند. حالت اول به گونه ای بود که بر اساس زمان توییت ها آنها به کاربر نمایش داده می‌شد.

حالت دوم بدون در نظر گرفتن زمان توییت و فقط بر اساس توییت های توصیه شده فیلتر و به کاربران نمایش داده می‌شد. ایلان ماسک اعلام کرد تا قابلیت جدید عرضه شود کاربران می‌توانند از این دو حالت استفاده کنند.

توییتر با قابلیت جدیدی که ارائه می‌دهد می‌تواند کمک بسیار زیادی به کاربران کند تا به آن مطلبی که می‌خواهند برسند. البته مدتی طول خواهد کشید تا کاربران به این تغییرات عادت کنند.

توییتر و تغییرات جدید

از زمان خرید توییتر توسط ایلان ماسک این پلتفرم تغییرات زیادی را در پی داشت. ابتدا پولی کردن سیستم توییتر بلو و افزایش قیمت آن به 8 دلار اتفاق افتاد.

آخرین حاشیه ای که از توییتر منتشر شد نیز مربوط به هک این پلتفرم و سرقت اطلاعات کاربران بود. به صورت خلاصه می‌توان گفت توییتر با ایلان ماسک روز های بسیار سختی را می‌گذراند.

حال باید دید بالاخره توییتر با ایلان ماسک طعم روز های خوش را خواهد کشید یا بالاخره این داستان به پایان خواهد رسید. به زودی جواب این سوال برای کاربران مشخص خواهد شد.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button