بازگشت ترامپ به فیسبوک و اینستاگرام در سال 2023؟

بازگشت ترامپ به فیسبوک و اینستاگرام در سال 2023؟

با توجه به گزارشات پس از توییتر بازگشت ترامپ به فیسبوک و اینستاگرام به زودی رخ خواهد داد. متا در نظر دارد حساب کاربری ترامپ را در فیسبوک و اینستاگرام را به وی بازگرداند.

بازگشت ترامپ اتفاق می‌افتد؟

بازگشت ترامپ اتفاق می‌افتد؟

بازگشت ترامپ اتفاق می‌افتد؟

شرکت متا قصد دارد به زودی با اعلام رسمی به بازگشت دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا به فیسبوک و اینستاگرام واکنش نشان دهد.

یک منبع آگاه اعلام کرد این دو غول فناوری قصد دارند تا آخر ماه جاری تصمیم خود را درمورد ممنوعیت دونالد ترامپ در استفاده از پلتفرم ها بگیرند.

در ژانویه 2021 فیسبوک محتوا منتشر شده از حساب کاربری ترامپ را محتوایی برای تحریک خشونت شناخت و حساب کاربری وی را تعلیق کرد.

تصمیم گیری در این مورد

مالک فیسبوک و توییتر به زودی تصمیم خواهد گرفت که دونالد ترامپ به این پلتفرم ها برگردد یا خیر.

“مارک زاکربرگ” مدیر عامل این شرکت تا قبل از اینکه نام این شرکت در سال 2021 به متا تغییر کند سخت گیری های زیادی در انتشار محتوا و تعدیل آن داشت. وی در حال حاضر بیشتر تمرکز خود را بر روی متاورس گذاشته است.

این شایعات در حالی مطرح شد که نزد کاربران بسیار بحث برانگیز بود زیرا ترامپ دوباره نامزد ریاست جمهوری آمریکا شده است. وی قصد دارد کمپین حمایتی از خود را در سال 2023 افزایش دهد.

ترامپ در توییتر

در ماه گذشته ایلان ماسک با برگزاری یک نظرسنجی در توییتر خواستار نظر کاربران درمورد بازگشت ترامپ به توییتر شد. کاربران با رای مثبت حکم ورود ترامپ به توییتر را دادند.

با این حال او هنوز از توییتر استفاده نکرده است. وی قصد دارد به هیچ یک از پلتفرم ها برنگردد و فعالیت خود را در پلتفرم اختصاصی خود یعنی Truth Social ادامه دهد.

این پلتفرم بعد از اینکه حساب های کاربری ترامپ در فیسبوک و اینستاگرام و… مسدود شد ساخته شد تا ترامپ به فعالیت خود ادامه دهد.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button