شرط رفع فیلتر اینستاگرام چیست؟ 2023 سال جدیدی خواهد بود؟

شرط رفع فیلتر اینستاگرام چیست؟ 2023 سال جدیدی خواهد بود؟

با توجه به گزارشات در گفت و گویی وزیر کشور شرط رفع فیلتر اینستاگرام در ایران را بیان کرد. وی در ادامه گفت افرادی که میخواهند در این پلتفرم حضور داشته باشند باید از سیاست های ایران پیروی کنند.

شرط رفع فیلتر اینستاگرام

شرط رفع فیلتر اینستاگرام

شرط رفع فیلتر اینستاگرام

وزیر کشور در گفت و گویی درمورد رفع فیلتر برخی از شبکه های احتماعی در ایران صحبت کرد. وی افزود برای رفع فیلتر این برنامه ها در ایران باید سیاست های ایرن پذیرفته بشود. این شرط رفع فیلتر اینستاگرام است.

بیش از 100 روز از محدودیت و فیلترینگ برنامه های خارجی در ایران می‌گذرد. در این مدت کاربران نیز شاهد کاهش کیفیت و سرعت اینترنت خود بودند.

در مدتی که هیچ مسئولی به این موضوع واکنش نشان نداد وزیر کشور به آن پرداخت و گفت:

باید ببینیم کسانی که می‌خواهند در این فضا فعالیت کنند، حاضرند از سیاست‌ های جمهوری اسلامی ایران پیروی کنند یا همچنان قصد دارند به حمایت خود از اعتراضات ادامه دهند. اگر بخواهند همواره از اغتشاشات حمایت کنند، مطمئناً مسئولان مربوطه تصمیم‌گیری خواهند کرد‌ و طبیعتاً رویه قبلی را ادامه خواهیم داد.

اقدامات قبلی

قبل از این اتفاقات نیز برای رفع فیلتر واتساپ و اینستاگرام دولت ایران به شرکت مادر یعنی متا نامه زد. در این نامه بیان شد اگر شرایط و سیاست های ایران مورد قبول متا باشد فیلترینگ تمام خواهد شد.

در حال حاضر واکنش مثبتی از متا دریافت نشده است و به احتمال فراوان این شرایط مورد قبول مدیران اینستاگرام و واتساپ نیست.

تاثیرات

هیچ فردی از زمان دقیق پایان فیلترینگ در ایران خبر ندارد و باید منتظر ماند و دید سرانجام چه اتفاقی می‌افتد. البته فیلترینگ در ایران ضربه شدیدی به کسب و کار ها زده است. یکی از نمونه های آن امکان ورشکستی شرکت رایتل است.

در جدید ترین اقدام نیز توییتر در ایران فیلتر شد و دیگر کد تایید برای شماره های ایران ارسال نخواهد شد. همه کاربران ایرانی امیدوارند تا این شرایط به پایان برسد و بتوانند روابط بین المللی داشته باشند.

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button