رفع محدودیت های اینترنت

رفع محدودیت های اینترنت بر عهده من نیست!

وزیر ارتباطات درباره زمان رفع محدودیت های اینترنت اعلام کرد تصمیم‌گیری در این زمینه با من نیست و وزیر کشور از این مسئله آگاهی دارد.

دو هفته است که از فیلتر واتس‌اپ، اینستاگرام و چند پلتفرم ارتباطی دیگر می‌گذرد اما هنوز پاسخ واضحی درباره آینده این موضوع وجود ندارد. عیسی زارع‌پور تاکنون درباره زمان رفع محدودیت های اینترنت پاسخ مشخصی نداده و هر بار اعلام کرده این موضوع به نهادهای دیگر مربوط است.

پاسخ وزیر کشور درباره رفع محدودیت های اینترنت

عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات در گفتگو با رسانه خانه ملت در پاسخ به اینکه آیا وزارت ارتباطات موضوع رفع محدودیت‌ اینترنت را پیگیری می‌کند، گفت:

بله؛ ما پیگیری می‌کنیم و در کنار آن مشغول بیشتر کردن ظرفیت‌های داخلی را می‌کنیم تا در دوره محدودیت کار مردم معطل نماند.

وزیر ارتباطات با تاکید برروی این موضوع که تصمیم‌گیری درباره رفع محدودیت‌های اینترنت با وی نیست، اعلام کرد که این موضوع را باید از وزیر کشور به عنوان رئیس شورای امنیت کشور پرسیده شود.

وی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه اکنون که اینستاگرام فیلتر شده است قرار است به جای این پلفرم چه پلتفرم دیگری استفاده شود، تنها یک جمله گفت:

ظرفیت‌های داخلی موجود است. (پلتفرم های داخلی)

در حالی که میلیون‌ها کسب‌وکار ایرانی در اینستاگرام هستند و با ضررهای مالی رو به رو شده‌اند، وزیر ارتباطات بر تقویت پلتفرم‌های داخلی تاکید دارد.

رئیس نصر کشور نیز در واکنش به این مسئله با ارسال نامه ای به وزیر ارتباطات و رئیس جمهور با تاکید بر روی گسترش پلتفرم‌ های داخلی، عنوان کرده بود که این پلتفرم‌ها هنوز راه به جایی نبرده‌اند و مردم نیز به این پلتفرم‌ها اعتماد ندارند و به همین جهت، در این شرایط نمی‌توان توقع داشت که فعالین اقتصادی در مسیری باشند که در کوتاه مدت سرانجامی ندارد.

 

منبع: وب سایت دیجیاتو

بیشتر بخوانید:

نمایش اطلاعات شخصی کاربران در نتایج جستجو گوگل به زودی!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button