ربات مدیرعامل، پیشرفت چشمگیر بشر در حوزه هوش مصنوعی!

دنیای فناوری این روز‌ها با اخباری شگفت روبرو می‌شود؛ به طوری که به تازگی یک شرکت بازی سازی چینی، برای نخستین بار در جهان، یک ربات را به عنوان مدیرعامل خود منصوب کرده است.

بر اساس گزارش ها، شرکت  (NetDragon Websoft) که یک شرکت چینی است و بازی‌های آنلاین جند نفره را علاوه بر نرم افزار‌های موبایلی تولید می‌کند، به تازگی یک ربات انسان نما را که از هوش مصنوعی برخوردار است و (Tang Yu) نام گرفته است را به عنوان مدیرکل این شرکت منصوب کرد.

این انتصاب در تاریخ ۲۶ اوت انجام شد و طبق آن، این ربات انسان نما که خانم تانگ یو نام دارد، وظیفه خود را در این سمت به عنوان مدیر عامل در شعبه این شرکت آغاز کرد. طبق بیانیه‌ای که این شرکت داده است، این ربات که اکنون مدیرعامل شده است، به پشتیبانی از تصمیم گیری‌ها در طول کار‌های روزانه شرکت و نیز فراهم آوردن سیستم مدیریت ریسک پذیری کارآمدتر کمک خواهد کرد. همچنین این ربات به عنوان یک مرکز داده‌های زمانی و تاریخی و نیز ابزاری برای هیئت مدیره شرکت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

همچنین وظایفی که این ربات به عنوان مدیر عامل دارد، این است که فضایی مناسب را برای کارمندان فراهم کند. دکتر دژیان لیو بنیانگذار این شرکت گفت:

بدون هوش مصنوعی، فکر کردن به فناوری امروزی منطقی به نظر نمی‌رسید. ما بر این باوریم که هوش مصنوعی، آینده مدیریت شرکتی است و انتخاب خانم تانگ یو  در واقع تعهد ما را برای پذیرش واقعی استفاده از هوش مصنوعی برای دگرگون کردن راهی که ما کسب و کارهایمان را اداره می‌کنیم، و در نهایت هدایت کردن رشد آینده راهبردی مان نشان می‌دهد.

گفتنی است این  شرکت چینی یکی از شرکت‌های شناخته شده در زمینه تولید بازی‌های آنلاین در چین محسوب می‌شود که در سال ۱۹۹۹ تأسیس شد.

 

منبع: وب سایت عرشه‌آنلاین

بیشتر بخوانید:

اولین کامپیوتر کوانتومی با امکان دسترسی تمام کاربران!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.