رونمایی از Neuralink به تاخیر افتاد

رونمایی از Neuralink به تاخیر افتاد

ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا و توسعه دهنده اینترنت ماهواره استارلینک، روز گذشته در توییتر اعلام کرد رونمایی از Neuralink با تاخیر خواهد بود. وی اطلاعات بیشتری در مورد این اتفاق ارائه نکرد.

ایلان ماسک قبلا اعلام کرده بود که رونمایی از Neuralink روز 31 اکتبر خواهد بود.

رونمایی از Neuralink

رونمایی از Neuralink

رونمایی از Neuralink

Neuralink در سال 2016 در سانفرانسیسکو توسط ایلان ماسک تاسیس شده است. هدف این بیزینس استفاده از تراشه های کامپیوتری مغزی بی‌سیم برای کمک به درمان بیماری هایی مانند آلزایمر، آسیب های نخائی و زوال عقل است.

به زبان ساده تر هدف آن ترکیب هوش مصنوعی با بشر است.

رئیس شرکت اسپیس ایکس در سال 2019 در کنفرانسی اعلام کرده بود Neuralink قصد دارد تا اواخر سال 2020 تاییده های لازم را دریافت و شروع به کار کند.

کار این شرکت ترکیب هوش مصنوعی با بشر است. بعد از گذشت 2 سال از زمانی که ایلان ماسک اعلام کرده این شرکت هنوز تاییده های لازم را برای آزمایش های کاشت تراشه در انسان دریافت نکرده است. همچنین محصولی نیز به بازار عرضه نشده است.

سرنوشت Neuralink چه خواهد بود؟

اگر شرکت Neuralink مجوز های لازم را دریافت و شروع به کار کند تحولی بزرگ در زندگی بشر ایجاد خواهد شد. همیشه ترکیب هوش مصنوعی با زندگی انسان ها تاثیر مثبتی بر روی زندگی آنها داشته است. حال با استفاده از آن میتوان بسیار از بیماری های ذهنی را درمان کرد.

حال باید دید تا یک ماه دیگر آیا Neuralink عرضه می‌شود یا خیر. همچنین باید به این نکته نیز توجه داشت که آیا بعد از عرضه رضایت کاربران را به دنبال دارد یا بازخورد منفی آن زیاد خواهد بود.

ایلان ماسک نیز از کارکنان شرکت Neuralink ابراز نارضایتی کرده و به سرعت کند آنها برای دریافت مجوز های قانونی اشاره کرده است.  اما اعلام کرده است که سرمایه گذاری ها به زودی انجام خواهد شد و این محصول بعد از دریافت مجوز های لازم عرضه خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید:

بازجویی ایلان ماسک توسط پلیس فدرال!

تمجید ایلان ماسک توسط دولت چین!

کمک کاخ سفید به راه اندازی استارلینک در ایران!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button