اتصال به استارلینک با تلفن همراه

اتصال به استارلینک با تلفن همراه ممکن است؟

امروزه شایعات زیادی در مورد استفاده از اینترنت استارلینک وجود دارد ولی آیا اتصال به استارلینک با تلفن همراه ممکن است؟

اسپیس ایکس به دنبال آن است که اینترنت ماهواره ای خود را در سراسر جهان گسترش بدهد و همه افراد از آن استفاده کنند. به تازگی نیز دولت آمریکا با برداشتن برخی تحریم ها امکان استفاده از اینترنت استارلینک را برای کشور ما فراهم کرده است.

همچنین مدتی پیش اپل از سری جدید تلفن های خود با قابلیت استفاده از اینترنت ماهواره ای رونمایی کرد. گوگل نیز اعلام کرده است که در اندروید 14 از قابلیت اینترنت ماهواره ای استفاده میکند. این اخبار توسعه سریع اینترنت استارلینک در دنیا را به ما میرساند. حال این سوال پیش آمده است که آیا با گوشی موبایل نیز می‌شود از اینترنت ماهواره ای استفاده کرد؟

اتصال به استارلینک با تلفن همراه ممکن است؟

اتصال ماهواره ای

مدتی پیش کمپانی اپل از نسل جدید گوشی های خود رونمایی کرد و خیلی از افراد قابلیت اتصال ماهواره ای را برگ برنده و مزیت این گوشی نسبت به رقبا میدانند.

با توجه به تبلیغات و مانورهای زیاد درباره قابلیت جدید اپل خیلی از افراد فکر میکنند با استفاده از این قابلیت میتوانند به اینترنت ماهواره ای وصل بشوند و از آن استفاده کنند اما واقعیت چیز دیگری است.

اتصال ماهواره ای که قابلیت جدید کمپانی اپل است در واقع برای ارسال پیام ضروری و درخواست کمک است. به طوری که کاربر در مناطق دورافتاده میتواند به یک ماهواره متصل شود و پیام اضطراری ارسال کند. در این حالت اطلاعات مکانی شما با پیام شما به یک مرکز کمک میرسد و آنها متوجه این مسئله میشوند.

اتصال به ماهواره در آیفون 14

قابلیت اتصال به ماهواره برای ارسال پیام در آیفون 14 به زودی فعال خواهد شد. این سرویس درحال حاضر در کشور های کانادا و آمریکا در دسترس خواهد بود و کم کم به کشور های دیگر راه پیدا میکند.

با این حال غیرممکن به نظر میرسد که این قابلیت به ایران راه پیدا کند. به این ترتیب این قابلیت در ایران نخواهد آمد و فقط میتوان با آن به ماهواره برای ارسال پیام وصل شد نه استفاده از استارلینک!

در حال حاضر امکان اتصال به استارلینک با تلفن همراه وجود ندارد و برای استفاده از استارلینک به دیش و لوازم مورد نظر آن احتیاج است. کاربران توجه داشته باشند که هیچ گونه برنامه ای برای اتصال به استارلینک نصب نکنند چون این قابلیت هنوز به وجود نیامده است.

 

منبع: وب سایت فرادید

بیشتر بخوانید:

هزینه اینترنت ماهواره ای استارلینک چقدر است؟

سرعت دانلود اینترنت استارلینک رو به کاهش است!

اپلیکیشن های مدعی اینترنت استارلینک بدافزار هستند!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button