ارسال پیام اضطراری ماهواره‌ای در آیفون 14

ارسال پیام اضطراری ماهواره‌ای در آیفون 14

با توجه به گزارشات از امروز کاربران ایالت متحده و کانادا می‌توانند از ویژگی ارسال پیام اضطراری ماهواره‌ای در آیفون 14 استفاده کنند.

ارسال پیام اضطراری ماهواره‌ای فعال شد

ارسال پیام اضطراری ماهواره‌ای فعال شد

ارسال پیام اضطراری ماهواره‌ای فعال شد

کمپانی اپل به صورت رسمی اعلام کرد که از امروز، این قابلیت در اختیار کاربران گوشی سری 14 کاربران آمریکایی و کانادایی قرار می‌گیرد. در ماه آینده نیز کاربران در کشور های فرانسه، آلمان، ایرلند و بریتانیا به این ویژگی دسترسی خواهند داشت.

اخبار این اتفاق چند ماه پیش توسط اپل منتشر شد و از انتشار این ویژگی در ماه نوامبر خبر داد. چند هفته پیش نیز اپل عنوان کرد این قابلیت تا آخر ماه فعال می‌شود و سپس این قابلیت در حال استفاده است.

جزئیات بیشتر

برای استفاده از این قابلیت، گوشی کاربران باید مجهز به سیستم عامل IOS 16.1 باشد. در حال حاضر این قابلیت در دو کشور آمریکا و کانادا مورد استفاده قرار میگیرد. به زودی در کشور های دیگر مانند فرانسه و آلمان این قابلیت رونمایی می‌شود.

این ویژگی دوسال اول برای کاربران به صورت رایگان خواهد بود. بعد از آن برای استفاده مداوم از این ویژگی باید کاربر هزینه پرداخت کند. همچنین برای استفاده از این قابلیت نیاز به شرایط خاصی خواهد بود.

اخبار تکمیلی

برای ارسال پیام اضطراری به کمک ماهواره ها در گوشی آیفون سری 14، باید دید مناسب و مستقیمی به افق و آسمان داشته باشیم. مدت زمان عادی ارسال چنین پیام هایی، 15 ثانیه خواهد بود. اگر شرایط جوی یا غیره مناسب نباشد کاربر باید مدت زمان بیشتری را برای ارسال پیام خود منتظر باشد.

این قابلیت در زمانی که کاربر به وای فای دسترسی ندارد میتواند کمک زیادی به آن بکند. حال باید دید چقدر از این قابلیت استقبال میشود و نظر کاربران درباره آن چیست.

 

بیشتر بخوانید:

کشف یک نقص امنیتی در وای فای!

انتقال اطلاعات با سرعت بالا در بستر فیبر نوری!

استفاده از ماهواره های استارلینک به عنوان GPS!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button