دارک وب 1.2 میلیون کارت اعتباری دزدیده شده را به فروش می‌رساند!

دارک وب 1.2 میلیون کارت اعتباری دزدیده شده را به فروش می‌رساند!

در جدیدترین گزارشات نشان داده می‌شود که بازار دارک وب حدود 1.2 میلیون کارت‌اعتباری را دزدیده و آن را به صورت رایگان در دسترس گذاشته است.

عملکرد دارک وب در این زمینه

عملکرد دارک وب در این زمینه

عملکرد دارک وب در این زمینه

BidenCash یک فروشگاه هکری آنلاین است که امسال این اطلاعات را منتشر کرده است. این اطلاعات به صورت آنلاین و رایگان در دسترس قرار دارد.

اگر تعداد کارت اعتباری فعال در این کارت ها بالا باشد نشان از فعال بودن سایت BidenCash است. البته این اولین حمله گسترده به منظور فاش کردن اطلاعات نیست. سال گذشته نیز سایت All World Cards اطلاعات حدود 1 میلیون کارت اعتباری را به صورت آنلاین و رایگان منتشر کرد.

جزئیات بیشتر این حمله

1.2 میلیون جزئیات کارت اعتباری حاوی اطلاعات شخصی مرتبطی است که هر هکری برای تسهیل تراکنش های دیجیتالی به آن نیاز دارد. این اطلاعات شامل نام شخص، نام بانک، شماره تامین اجتماعی، ایمیل، شماره تلفن و آدرس بوده است. دلیل فاش شدن این اطلاعات را میتوان گزارش های متعدد و اسکرین شات ها دانست.

کارت‌های اعتباری می‌توانند از منابع متعددی، از جمله بدافزارهای اجباری در فروشگاه‌های آنلاین، حملات بدافزار شخصی کاربر، یا نقض شرکت‌هایی که اطلاعات کارت اعتباری را ذخیره می‌کنند، به دست آیند. شرکت امنیت سایبری D3Lab نوشت که بیشتر این اطلاعات کارت از اسکیمرهای وب می‌آید.

به دلیل اینکه کارت‌های اعتباری به صورت رایگان و آنلاین در دسترس بودند، احتمالاً صادرکنندگان کارت قبلاً در مورد این موضوع مطلع شده‌اند. اگرچه هنوز مشخص نیست که چه تعداد از مردم از کارت اعتباری خود در آن زمان استفاده کردند.

به گفته Cyble، سایت BidenCash در سال 2021 وارد صحنه شد. پس از بسته شدن سایر فروشگاه های غیرقانونی بزرگ، BidenCash فعالیت خود را شروع کرد.

 

منبع: وب سایت Gizmodo

بیشتر بخوانید:

هک شدن تلویزیون ایران توسط معترضان!

گروه هکری آنانیموس در حال حملات سایبری به وب سایت های ایرانی!

غول های تکنولوژی علیه حملات سایبری با یکدیگر متحد شدند!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

Call Now Button