دانلود VPN غیرممکن شد!

دانلود VPN غیرممکن شد!

دانلود VPN و دسترسی به آن از ساعت 20 روز 4 مهر تقریبا غیرممکن است. این در حالی بوده که عیسی زارع پور وزیر ارتباطات اعلام کرده بود همه محدودیت ها بجز اینستاگرام و واتساپ رفع خواهد شد.

مشکل در دانلود VPN

مشکل در دانلود VPN

مشکل در دانلود VPN

بعد از اینکه در کشورمان حدود 20 برنامه (پلتفرم) و حتی چند بازی فیلتر شده بود در حال حاضر دسترسی به VPN نیز بسیار دشوار شده است. در چند روز گذشته فیلترینگ به اوج خود رسیده است و تقریبا دسترسی به اپ ها و بازی های خارجی غیرممکن شده است.

این در حالی است که وزیر ارتباطات اعلام کرده بود تمام محدودیت های اینترنت برطرف خواهد شد. از صحبت های عیسی زارع پور چند هفته میگذرد اما همچنان روز به روز وضعیت فیلترینگ در ایران شدید تر می‌شود.

آینده VPN در ایران چگونه است؟

در هنگام مسدود شدن چند پلتفرم محبوب در ایران دامنه جست و جو کاربران برای دسترسی به فیلترشکن یک رکورد تاریخی را ثبت کرده است. جست و جو فیلتر شکن در ایران 300 درصد افزایش داشته است.

مشخص نیست که در آینده استفاده از فیلترشکن در ایران به کجا خواهد رسید. در حال حاضر کاربران ایرانی در حال استفاده از اپ های محلی هستند اما ادامه فعالیت آنها در هاله ای از ابهام است. چرا که این اپ ها برای پشتیبانی و ادامه روند خود نیاز به ابزار هایی دارند که در ایران تحریم است.

روند استفاده از فیلترشکن امروزه بیشتر از هر زمان دیگری شرکت های ایرانی را تهدید میکند. با توجه به گزارشات منتشر شده مشخص شده است بعضی از شرکت ها روزانه 5 الی 500 میلیون ضرر میبینند و ادامه روند آنها در خطر است.

 

منبع: وب سایت دیجیاتو

بیشتر بخوانید:

استارلینک در ایران فعال شد!

رفع فیلتر اینستاگرام و واتس اپ به زودی؟

فیلترینگ در ایران همیشگی خواهد بود؟

لینکدین نیز در ایران فیلتر شد!

جهت به اشتراک گذاری این مطلب روی رسانه مورد نظر کلیک کنید.

ارتباط با ما

جهت خرید آنتی ویروس و ضد باج افزار و مشاهده محصولات ما اینجا کلیک کنید.

آنتی ویروس و ضد باج افزار

کاوش پردازش کارگزار فناوری اطلاعات

جشنواره فروش سرور HP

جهت دریافت اطلاعیه جشنواره پیش رو فرم رو برو را تکمیل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

سیستم باتری مانیتورینگ آرکا

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

لینک دانلود

جهت نمایش لینک های دانلود اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.